Co to bylo GRS a na co bylo

7. srpna 2009 v 14:57 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Problém který je popsán na tomto blogu pod názvem "Mám být v životě sám?" jsem začal řešit už v roce 2000 a vzhledem ke skutzečnosti že je tento článek v rubrice věnované mým neobvyklým životním zkušenostem, podíváme se v něm jak mi s tím pomohli mí přáztelé z Albedoru.

Jakmile vypršel falešný pocit štěstí po té co jsem se rozvedl a díky čemuž jsem si pořídil vše co mi žena nedovolila, nebo na co jsem díky manmželství neměl peníze, obrátil jsem se na své přátele, kteří díky tomu že jde většinou o dívky, dalo by se to řešit tak že by mi určitý druh dámské společnosti mohla z nich dělat ta, která má zrovna čas, ale zase bych jí nemohl představit svým přátelům a rodině.

Nejvíce času tehdy měla z těch albedořanek nějaká Magda R., (příjmení neuvádím aby nedošlo k nějakýám nepříjemnostem) která je odbornicve na počítače se zaměřením na webové aplikace, konverze a i montíž PC. V rámci svého oboru za pomoci několika dalších vznikla internetová aplikace, která mi hledala ženu, nebo dívku s podobnými vlastnostmi jako mají ty albedořanky. Co sama neuměla, udělaly ty ostatní. Spojovacím článkem mezi mnou a v pozadí tou aplikací a ženami na internetu byl výstupní produkt aplikace GRS - Girl Recommending System byl na mých stránkách kde byly informace o tom kdy a kde jsem viděl jakou dívku s tím aby se mi dle nich ozvala.

To co z toho nebylo nikdy vidět byly věci které ty mé kamarádky ohledně toho dělaly na svých počítačích a na počítači který tomuto projektu sloužil jako server. Ten vše vyhodnocoval a jelikož použití umělé inteligence nefunguje na mezilidské vztahy nejlépe, postupně vyčerpal svoji kapacitu. Co je na tom vlastně zajímavé natolik že Vám o tom tady vypravuji svůj příběh? Nevím jak Vy, ale podsle mne je velmi zajímavé sledovat jak vypadá ochotná pomoc od lidí kteří chtějí pomoci svému příteli v nesnázích. Může to také zajímat ty z Vás, kdo se zabývají vědou a technikou, protrože to může dát směr vývoji umělé inteligence.

Mí přátelé z Albedoru nejsou z hlediska našeho pojetí praktického života zrovna nejchytřejší a jejich najivita a důvěřivost by jim ublížila, nicméně co se týká technických potíží, umí si poradit velice dobře. V případě tady tohoto projektu je na jednu stranu dobře že se chrání tím že se zdá že jde o mojí fantazii a to hned ze dvou důvodů:

1. Získávání informací a dat nelegálním způsobem - osoby tvořící tento projekt získávaly kontakty na ženy na internetu nabouráváním databází růuných společností, infikováním počítačů růlznými spywary a Spamem. Nechyběly ani napíchlé skripty formulářů.

2. Nezvyklý desdign vlastnoručně vyrobených zařízení - Některé věci nebylo možné si nechat včas přivézt z domovského světa a bylo třeba je vytvořit z na Zemi dostupných součástek. Výsledek byl sice funkční ale vypadalo to hrozně a funkce neodpovídalsa různým bezpečnostním normám, takže hrozil úraz, vyhozením pojistek, rušení televizního a rozhlasového signálu nebo rušení mobilních ztelefonů apod.

Naštěstí jsou řídící počítače zuákladen a laboratoří dovezené z Albedoru včetně operačního systému ARAX, který se vyznačují tím, že i když je architektura konstrukčního provedení na pohled shodná s našimi běžnými počítači typu IBM PC AT/XT, ATX, fungují s ARAXem jako naše Qantové počítače. Je tak na nich možné za cenu dočasného snížení výkonnosti a rychlosti možné provádět složité analýzy ať jde o analýzu okolních zařízení a vygenerování ovbladačů k nim, může jít také až i o analýzy astronomických výpočtů jak nejlépe podniknout dlouhý mezihvězdný let s maximální rychlostí a minimální spotřebou energie, dekódování a překódování programu, databáze, nebo simulace fubgování lidského mozku.

Ovládání je přitom jednoduché jako Windows, i když ARAX má spíš blízko k Linuxu, pokud jde o způsob jeho uspořádání. Na rozdíl od Linuxu se dá do Araxu instalovat nový program stejně snadno jako do Windows a je mu jkedno jestli jde o program pro Windows, Linux, Solaris, nebo jiný systém. Pokud mu nedáme hned podporu, za nějaký čas si jí udělá sám.

U toho GRS tak šlo udělat jednak to dešifrování fatabází, ale šloí napsat programy které uměly řešit prtoblém proč to nefunguje a hledat řešení jak nalákat ženy na tento projekt. Bohužel to bylo díky tomu naopak ještě horší, ale stroje ať jsou jakkoli dokonalé, nikdyx je nepůjde pouižít na hledání partnerky. Něco jiného jsou seznamkové servery, ale vlastní konverzaci uživatele můžského pohlaví s uživbatelem ženského pohlaví si muž musí udělat sám.

GRS mělo i konverzace automatizovat takže vybraná žena při osobní schůzce už měla o mně vše vědět a já o ní za minimum času. To asi nikdy nebude fungovat.

Ručně to mohu udělat třeba tak že dělám weby a píšu blogy a dávám se na různé servery preo komunikaci lidí s lidmi počínaje třeba Facebookem, Badoo, MSN, Google, nebo Lidé CZ. Patří sem i psaní blogu kde napíšu o sobě vše včetně nedostatků a když je to možné dokreslit situaci pomocí foztek, videí a pokud by to šlo tak přímého koukání ke mně do bytu webovou kamerou.

Pokud se chcete na něco zeptat, stačí napsat komentář. Výhoda blogu je že u webu bych Vaší reakci tak jak to umím udělat, musel dát ručně na web. Blog to udělá sám. Stačí vyplnit formulář na webu.

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama