Chtěli byste mít věci co mají mí přátelé?

29. srpna 2009 v 13:12 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
V této rubrice máme hodně článků o Albedořanech žijících u nás a o tom co pro mně dělají. Aby tu o tom bylo úplmě všechno, nesmíme přehlédnout možnost mít také spoustu věcí zadarmo jako mí přátelé kteří jsou na rozdíl od Vás ochotní se o mne postarat v domácím prostředí s tím že by se tak starali o každého kdo by to potřeboval. K získání třeba příjmu digitální kabelové televize zadarmo s programovou nabídkou UPC, internet a telefon zadarmo, stačí si z nich vzít příklad.

Byly zde popsány různé projekty jako GRS, spolupráce s Allied Social Services, nyní PCA Praha a JWHP. Odměny za vykonávání např. činností souvisejících s chováním se ke mně jako životní družka, nebo u PCA družka klienta společnosti vede k zavedení adresy trvalého bydliště do registru pracovních bytů organizace BATRADIS. Proto je doporučeno u uvedených projektů vyplňovat celý formulář včetněš adresy bydlioště dle občanského průkazu. Pracovní skupiny zabývající se různými projekty sdílí některá osobní data s registrem pracovních bytů.

Při plnění podmínek spolupráce na nějakém konkrétním projektu dle smlouvy a vykonávání zadaných úkolů se po nějakiém čase může stát že je Vám nabídnuta nějaká odměna, nebo pracovní vybavení. Jsou vytvořeny okolnosti pro získání levného počítače, nebo získání počítače zadarmo. To platí i o získání mobilního telefonu, nebo služby Batradis TV. Na základě sdílené adresy bydliště a spojení na Vás je možné že Vás kontaktuje buďto Robin Hronek, nebo osoba která zprostředkuje spojení se servisním technikem, se kterým si lze dohodnout návštěvu s instalací zařízení pro administrativní spolupráci s námi, nebo služby Batradis.TV.

Nejvýhodnější jsou dlouhodobé úkoly kdy je poskytnut kompletníá balíček služeb. Vedle počítače s připojením k pracovní síti a k Internetu je zahrnuta služba BATRADIS-Phone, což je telefon zuadarmo pracující na bázi technologie VoIP a k tomu BATRADIS TV - Digitální televize přinášející zdarma programovou nabídku digitálních a rozhlasových stanic běžně leč za vysoký paušál distribuovaných společností UPC s rozšířením o speciální 3 televizní stanice distribuované organizací BATRADIS - BATRADIS TV, RHMUSIC TV a Safari TV. Co se týká speciálních rozhlasových stanic, je k dispozici Radio BAGO, RHMUSIC Radio a vedle rádií dostupných zdarma pomocí technologie DVB-T i několik internetových rádií..

Plný rozsah televizí a rádií je k dispozici v aplikaci SmartNet Media Center, která je součástí klientské podpory naší pracovní sítě. Televize jsou pod záložkou Rozhlas a Televize a ikonou BATRADIS TV.

V rámci projektů na hledání partmerky pro mne a všech ostatních si Albedořané vybudovali uvnitř Ejersovy skály v Austrálii kompletní továrnu na výrobu elektroniky, kde je vyráběna elektronika s úpravou pro použití na Zemi ze kákladních konponent jednoho z předních výrobců albedorřské elektrozechniky a elektroniky - splečnosti HELLOS Electronic, - vyráběna pod obchodním oznacením ECF- Ejersrock Cybernetic Factory.

Tato továrna vyrábí technická zařízení pro používání albedorských technologií s úpravou pro pozemské technické podmínky jako: Modemy pro počítače určené k pčřipojení k naší pracovní síti s ovladači pro operační systém Windows 98, Windows NT 40, Windows ME,Win2000 a Windows XP či Windows Vista a preo operační systém Linux, Antény a přenosové systémy pro bezdrátové dálkové připojení,m jazykové lokalizace fitmware výrobků a settopboxy a televizory se settopboxem pro službu Batradis TV včetně menu v Češtině, mobilní telefony, kapesní a stolní počítače a notebooky.

Počítače jsou vyráběny pro společnost UNICOM Computers, což je jejich značka a společnost UNICOM do nich nahrává vlastní BIOS. Tyto počítače se dodávají do pracovních bytů Albedořanů.

Kdeybyste spolupracovali, mohly by Albedorsdké telekomunikační společnosti vstoupit na pozemský trhz a od sítí organizace BATRADIS převzít přenosové cesty pro šíření celulárního signálu pro mobilní telefony, WiFi signálu pro internet a datovou komunikaci, vlastní 3G-UMTS kanály pro mobilní audiovizuální hovory, které by byly poskytovány mnohem levněji než u ostatních telekomunikačních společností. výsledkem potom bude že na notebooku nebo kapesním počítači, nebo i na velkém stolním počítači budete mít všichni vysokorychlostní internet zadarmo kdekoli a kdykoli jen tak a ten kdo by nespolupracoval by platil paušálně splátky nějakého toho zařízení, které by byly libovolně nízké ale zato by trvalo splácení hodně dlouho. Nelíbilo by se Vám to?

Je to spíše hlavně pro zajímavost ale vyplatilo by se prívě spolupracovat bytím mojí partnerkou nebo projít pohovorem u PCA dříve Allied Social Services, když je potřeba někde vyplnit formulář, vyplnit ho celý a bude to tu jak na Albedoru.

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Iveta Iveta | 31. srpna 2009 v 5:53 | Reagovat

jak je možné stát se partnerkou Robina Hronka a jaké k tomu musím mít vlastnosti ?
nevadí, že měřím jen 166 cm ?

2 Robin Hronek Robin Hronek | E-mail | Web | 1. září 2009 v 15:02 | Reagovat

Zdravím,

Nejprve děkuji za zajímavý komentář am pokusím se na něj odpovědět:

Tím Robinem Hronkem jsem míněn já sám. Materiály k napsání tohoto článku byly přesně citovány z různých čnků o mne z té sítě, o které se píše tady v tomto článku.

Abyste Iveto splňovala všechny požadavky, bylo by samozřejmě lepší být větší. S tím neuděláme nic. Jediná věc se kterou se něco udělat dá je, získat technické znalosti a vědomosti tím, že se to naučíte, a ostatní věci jsou řešitelné také výcvikem a výukou.

Vlastnosti osobnoisti které jsou vhodsné se dají zjistit při osobním setkání a pohovorem. To vše se zařídit dá třeba tak, že si budeme nějaký čas psát a dáme si na sebe osobní konztakt. Pak si dohodneme nějakou schůzku.

Je více věcí které se dají děšlat. Sůledujte tento blog a dozvíte se víc.

R.H.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama