Srpen 2009

Chtěli byste mít věci co mají mí přátelé?

29. srpna 2009 v 13:12 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
V této rubrice máme hodně článků o Albedořanech žijících u nás a o tom co pro mně dělají. Aby tu o tom bylo úplmě všechno, nesmíme přehlédnout možnost mít také spoustu věcí zadarmo jako mí přátelé kteří jsou na rozdíl od Vás ochotní se o mne postarat v domácím prostředí s tím že by se tak starali o každého kdo by to potřeboval. K získání třeba příjmu digitální kabelové televize zadarmo s programovou nabídkou UPC, internet a telefon zadarmo, stačí si z nich vzít příklad.

Byly zde popsány různé projekty jako GRS, spolupráce s Allied Social Services, nyní PCA Praha a JWHP. Odměny za vykonávání např. činností souvisejících s chováním se ke mně jako životní družka, nebo u PCA družka klienta společnosti vede k zavedení adresy trvalého bydliště do registru pracovních bytů organizace BATRADIS. Proto je doporučeno u uvedených projektů vyplňovat celý formulář včetněš adresy bydlioště dle občanského průkazu. Pracovní skupiny zabývající se různými projekty sdílí některá osobní data s registrem pracovních bytů.

Při plnění podmínek spolupráce na nějakém konkrétním projektu dle smlouvy a vykonávání zadaných úkolů se po nějakiém čase může stát že je Vám nabídnuta nějaká odměna, nebo pracovní vybavení. Jsou vytvořeny okolnosti pro získání levného počítače, nebo získání počítače zadarmo. To platí i o získání mobilního telefonu, nebo služby Batradis TV. Na základě sdílené adresy bydliště a spojení na Vás je možné že Vás kontaktuje buďto Robin Hronek, nebo osoba která zprostředkuje spojení se servisním technikem, se kterým si lze dohodnout návštěvu s instalací zařízení pro administrativní spolupráci s námi, nebo služby Batradis.TV.

Nejvýhodnější jsou dlouhodobé úkoly kdy je poskytnut kompletníá balíček služeb. Vedle počítače s připojením k pracovní síti a k Internetu je zahrnuta služba BATRADIS-Phone, což je telefon zuadarmo pracující na bázi technologie VoIP a k tomu BATRADIS TV - Digitální televize přinášející zdarma programovou nabídku digitálních a rozhlasových stanic běžně leč za vysoký paušál distribuovaných společností UPC s rozšířením o speciální 3 televizní stanice distribuované organizací BATRADIS - BATRADIS TV, RHMUSIC TV a Safari TV. Co se týká speciálních rozhlasových stanic, je k dispozici Radio BAGO, RHMUSIC Radio a vedle rádií dostupných zdarma pomocí technologie DVB-T i několik internetových rádií..

Plný rozsah televizí a rádií je k dispozici v aplikaci SmartNet Media Center, která je součástí klientské podpory naší pracovní sítě. Televize jsou pod záložkou Rozhlas a Televize a ikonou BATRADIS TV.

V rámci projektů na hledání partmerky pro mne a všech ostatních si Albedořané vybudovali uvnitř Ejersovy skály v Austrálii kompletní továrnu na výrobu elektroniky, kde je vyráběna elektronika s úpravou pro použití na Zemi ze kákladních konponent jednoho z předních výrobců albedorřské elektrozechniky a elektroniky - splečnosti HELLOS Electronic, - vyráběna pod obchodním oznacením ECF- Ejersrock Cybernetic Factory.

Tato továrna vyrábí technická zařízení pro používání albedorských technologií s úpravou pro pozemské technické podmínky jako: Modemy pro počítače určené k pčřipojení k naší pracovní síti s ovladači pro operační systém Windows 98, Windows NT 40, Windows ME,Win2000 a Windows XP či Windows Vista a preo operační systém Linux, Antény a přenosové systémy pro bezdrátové dálkové připojení,m jazykové lokalizace fitmware výrobků a settopboxy a televizory se settopboxem pro službu Batradis TV včetně menu v Češtině, mobilní telefony, kapesní a stolní počítače a notebooky.

Počítače jsou vyráběny pro společnost UNICOM Computers, což je jejich značka a společnost UNICOM do nich nahrává vlastní BIOS. Tyto počítače se dodávají do pracovních bytů Albedořanů.

Kdeybyste spolupracovali, mohly by Albedorsdké telekomunikační společnosti vstoupit na pozemský trhz a od sítí organizace BATRADIS převzít přenosové cesty pro šíření celulárního signálu pro mobilní telefony, WiFi signálu pro internet a datovou komunikaci, vlastní 3G-UMTS kanály pro mobilní audiovizuální hovory, které by byly poskytovány mnohem levněji než u ostatních telekomunikačních společností. výsledkem potom bude že na notebooku nebo kapesním počítači, nebo i na velkém stolním počítači budete mít všichni vysokorychlostní internet zadarmo kdekoli a kdykoli jen tak a ten kdo by nespolupracoval by platil paušálně splátky nějakého toho zařízení, které by byly libovolně nízké ale zato by trvalo splácení hodně dlouho. Nelíbilo by se Vám to?

Je to spíše hlavně pro zajímavost ale vyplatilo by se prívě spolupracovat bytím mojí partnerkou nebo projít pohovorem u PCA dříve Allied Social Services, když je potřeba někde vyplnit formulář, vyplnit ho celý a bude to tu jak na Albedoru.

R.H.

Nová originální dieta

28. srpna 2009 v 13:44 | R.H. |  Pro zasmání
Dovolte nám, abychom Vám představili nejnovější produkt v oblasti hubnutí , který zavádí na trh společnost Gastrofit s.r.o. Jedná se o zaručeně nejnovější dietu, určenou hlavně pro dámy ve středním a vyšším věku, které se potýkají s nadváhou. Na rozdíl od ostatních diet a hubnoucích programů můžete jíst co chcete v libovolném množství včetně tučných jídel a sladkého, podle toho co máte rádi.

Jak ale docílíte hubnutí když jíte co chcete a v jakémkoli množství, necvičíte a jediným vaším pohybem je dojít z gauče v pokoji do ledničky v kuchyni, nebo dokonce máte obývací kuchyň a válíte se tam? Zcela a naprosto jednoduše:

Za pouhých 179 Kč nebo za 1990 Kč měsíčně Vám naše společnost pošle asistenta který se postará o to abyste zhubli -tedy hlavně zhubly i přes požívání velkého množství tučného či sladkého jídla s naprosto minimálním pohybem. Terapie spočívá ve znechucování jídla zcela u stolu nepřijatelnýcm chováním našeho terapeuta, zahrnující krkání a prdění při jídle a vyprávěním historek o používání toalety, výkalech a odporných věcech aby se Vám udělalo špatně a nechtěly jste jíst, případně jídlo vyzvrátily.

Spúolečnost Gastrofit s.r.o. nabízí navíc různé materiály vhodsné k jídlu chcete-li hubnout, které nahrazují hubnoucího terapeuta a vyjdou levněji. Za pouhých 99 Kč si lze objednat DVD z hubnoucím programem. Toto DVD si stačí pustit při jídle a slůedovat filmy sloužící k hubnutí. Tím pádem je výsledek zaručen ještě většími hnusárnami než by dělal ten terapeaut.

Přejewme Vám zdravé hubnutí.

Tak se nám to rozjíždí

28. srpna 2009 v 13:14 | R.H.
Vážení čtenáři,

Ne že bych nějak chtěl sledovat návšztěvnost svého blogu, ale malé hodnocení by se hodilo. Rád bych Vám poděkoval za čtení článků a za komentáře a věřím že těch komentářů bude přibývat u všeho co Vás zaujme. Docela se nám to rozjíždí, jen tak dál.

R.H.

Jak se jim tu žije?

27. srpna 2009 v 12:28 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Mí přázelé z Albedoru tu s námi žijí vrelice dlouho. Z celosvětového hlediska se datujeb pobyt mimozemšťanů na Zemi ve 20tém století od konce druhé světové války. V té době se totiž rozmohl fenomén UFO, kdy některé tyto jevy jsou dílem Albedořanů. Konkrétní zmínky o činnosti jejich mezinárodní organizace se mi časem podařilo objevit při studiu materiálů týkajících se UFO, kdy největší událostí byla havárie kosmické lodi u města Rosewell ve státěš New Mexico v USA.

Oficiální zprávy identitu mimozemšťanů z havarované lodi v roce 1947 zatajují. Podlke toho co jsem vypozoroval u svých přátel, zjistil jsem že jde o Albedořany. Některá technická zařízení se podobala těm z obrázků v materiálech o havárii UFO v Rosewellu.

Na území České republikyx se první Albedořané objevili asi v roce 1974 a někteří z nich se podíleli na mém narození 2. Února 1975. Díky tomu pro mne existují.

Jejich mezinárodní organizace, kterou označuji názvem BATRADIS se ze začátku o mé hvězdné přátele výborně starala. Sotva se ale začřali na nás skrze mne obracet s řešením mých problémů, přestalo se nám dařit jakmile tato skutečnost začala ekonomicky zatěžovat albedorskou civilizaci. Ze začátku v letech 1983-1993 bylo vše absolutně zadarmo. Albedořasn, resp. Albedořasnka vyslaná na Zemi do ČR ke mně co by ke kontaktérovi a delegátovi, dostala zadarmo byt, auto, chatu s veškerým bybavením. Po skončení její mise to dostal někdo jiný.

V letech 1993-1998 přisdpívala organizace na nájemné příspěvky až do výše 50% výdajů. Dělalo se to tak že se v účtárně předložily útržky zaploacených složenek, nebo faktury a na základě toho se brátila polovina částek. Ten kdo měl účewt, byla pověřena osoba která příspěvky ukládala na účty podle seznamu. Od té doby se Albedořani nějak zjevují každému a živí se tím že vykonávají nějaké zaměstnání.

Od roku 2000 do dnes nepřispívbá organizace vůbec na nic a jediné co hradí je služební auto a vybavení bytu pro práci pro organizasci. Co se týče automobilu, ze začátku si někteří Albedořani přivezli vlastní auto. Nevýhodou bylo, že toto auto neměšlo vhodné pohonné hmoty a nejbližším eqwivalentem pro albedorský benzin byl bezolovnatý benzion, nebo Kerosen. Pokud mělo auto termonukleární pohon, doplňovalo se ve speciálním servisu organizace Viodíkem, nebo speciálním palivem. Nevýhoda použití leteckého benzínu byla kromě jeho obtížné dostupnosti také nutnost jednou za měsíc vyčistit motor od usazenin. Kerosen zanášewl svíčky a ventily v hlavách válců. Když toho byxlo více, stávalo se že dotyčný vyslanec z Albedoru byl i týden či 2 bez auta. Z tohoto důvodu se přešělo na použití aut pozemských výrobců. Batradis na ně ušetřil propuštěním některých jeho pracovníků - konkrétně automechaniků pracujících pro odbor dopravy, kteří právě čistili motory albedorských aut bylas-li benzinová.

V rámci spolupráce s námi se používají v tzv. Pracovních bytech i naše pořítače díky kompatibilitě. Pro pracovní séť je stále těžší hledat přenosové cesty díky rozvoji pozemských telekomunikací. V letech 1983-1990 byla technologie GSM netná k fungování mobilních telefonů doménou organizace Batradis. \V době kdy začal Eurotel a Pegas, stačilo změnit frekvenční pásmo a bylo to v pohodě. Dnes se problém ochrany dat řeší používáním speciálního programu pro komunikaci ve vnitropodnikových sítích - SmarNet, který kóduje přenosy dat tak aby je nešlo zachytit a použít na Internetu bez uvedené aplikace. Dálkové připojení tak probíhá pomocí běžného připojení k Internetu a pro notebooky je použita technologie WiFi a upravená technologie GSM-GPRS tak aby vyhledávala volné přenosové kanály. Nevýhodou je že přčipojení sice probíhá až rychlostí 6 Mb/s ale proces navazování připojení chcvíli trvá. Technologie je dovezena z Albedoru a je upravena preo pozemské počítače. Tím pádem je zadarmo. Uvnitř základen je připojení prováděno pomocí síťového kabelu zapojeného na konektor Ethernet na síťové kartě počítače. Zadarmo je tak pomocí technologie StreamVideo uvnitř této sítě i jinak placená kabelová televize, kterou lze sledovat jak na PC, tak pomocí settopboxu pomocí upravené technologie IPTV tak, že je místo telefonní linky použit kabel Ethernet mezi modeme a settopboxem. Aby zároveň fungoval počítač, je tam rooter.

Moje osobní životní problémy způsobují že tu hodně Albedořanek přesluhuje a jsou tu kvůli mně. Výsledkem toho je že aby se ušetřily peníze, bydlí jich více v jednom bytě. Selhává také systém díky kterému existují jen pro mne. Z tohoto důvodu jim některém věci nefungují jak by měly, protože se inovují jejich základny. Místo jednoho reaktoru na výrobu elektřiny tam budou dva. Systém PELS tak bude mít vlastní napájení a tak nebude zlobit.

To že neumíte mi ani poskytnout životní partnerku, může jich tu být více, přitom by i tato spolupráce umožnila i Vám používat některé jejich technologie. O tom ale někdy příště.

R.H.

Jeden blbý nápad přece jen fungoval

27. srpna 2009 v 10:48 | R.H. |  Studium Bible
V rubrice věnovaqné mým osobním neobvyklým zkušwenostem můžeme najít článek o jednom projektu který měl za cíl požádat sbor Svědků Jehovových o pomoc ohledně hledání životní družky pro mne. Byl prwezentován na Internetu jako web kde jsem svůj problém přednesl, ale nedopadlo to dobžře. V uvedeném článku jsem ten projekt JWHP - Jehovahś Witnesses Help Project prozkoumával z hlediska tohoo, jak mne s ním pomohli určití lidé, kteří na rozdíl od lidí které běžně můžete potkat, umí řešit moje problémy. Tady se na to podíváme z hlediska Bible a Svědků Jehovových:

Prezentace neměla nejlepší ohlas, prortože vyzněla sobecky a nebiblicky. Vzniká tady dojem že Bůh nám dal Bibli a svého syna abychom měli naději na odpuštění hříchů (JAN 3:16) a čreká co s tím uděláme. Na naše modlitby reaguje většinou že dá svatého ducha abychom si pomohli sami. Myslím že je to špatný dojem, ale zato mí přátelé které mám u Svědsků Jehovových mohli vidět část toho, xco v mém srdci vidí Bůh. Moc hezké to není.

Podle PŘÍSLOVÍ 27:11 bych rád Bohu jeho lásku oplatil tím že bych mu rád sloužil se správnými pohnutkami. Proto jsem vycouval z Tepokratické školy, což je příprava na službu. Nedá se však přesně říci že to dopadlo špatně, protože jsem dostal jako dárek nahrávku sjezdu "Zůstaňte bdělí" ze Sportovní ahaly 10. - 12.7.2009, kterou si mohu nechat.

Jsou Albedořani démoni? Podle toho co mi na to řekli mí noví přátelé, to vypadá že bohužel asi ano, prortože nejde jen o to být hodný, laskavý, milující a ochotný se vzdát svého pohodlí pro dobrou věc, ale chtělo by to také dodržovat mravní biblické zásady ohledně sexuální morálky, což Albedořani nedodržují. Kdyby je dodržovali, tak i když jsou to většinou krásné ženy, neměl bych s nimi pohlavní styk a nic co by sex jen naznačovalo, pokud jsme s danou ženou nebyli oddáni, což jsme nebyli a sex je. O sdělování určitých tajných informací o konkrétnímu průběhu Armageddonu (konce tohoto světa ve smyslu systému věcí) a o způsobu dalšího učení se být dokonalí v novém světě ani nemluvě.

Z hlediska Boží vůle nám má stačit obsah Bible a další literatura iod Věrného a rozvážného otroka (Společnosti Svědků Jehovových), které nám mají pomoci Boží slovo pochopit a podle MATOUŠE 28:19-20 kázat dobrou zprávu o království

Naštěstí už do toho vidím a hodlám to dále studovat a chodit na shromáždění a dělat vše co je potřeba, protože pokud to je práce Satana a démonů, měla mne tato žádost o pomoc přesvědčit o tom, že Svědkové Jehovovi nejsou pravým nábožemnstvím, když neumí pomáhat co nejlépe lidem v nouzi. To ale není pravda i kdyby Albedořani démony nebyli. Nereagují totiž na výzvu, aby ve jménu Ježíše Krista odešli. To toto moje přesvědčení o údajné nepravosti cesty Svědků Jehovových minimalizuje na lidský faktor. Bůh a Bible je v pořádku, ale jde o to jak je to lidmi vykládáno. Doufám že pokud možno správně.

Ihned po modlitbě o to aby moje pohnutky byly správné jsem zhjišťoval, jak bvy šlo rýpat do biblického vysvětloení skutečnosti, proč mi sbor nemůže najít partnerku, nehledě na to čím operovali ti Albedořsané. Jde konkrétně o biblický text, který najdeme v dopise HEBREJCŮM 10:23, kde se dozvíme proč máme chodit na shromáždění a jeden druhého v tom podporovat. Úvodní slova tohoto verše zní: Dnejme jedni o druhé. Podle nich a podle toho co jsem po té modlitbě v Bibli vyčetl také, to dbání jedněch o druhé abychom se podporovali duchovně v chození na shromáždění a službě, nemusí být jen pomáhat starým a nemohoucím se dostat na shromáždění nebo sjezdy, návštěvami a studiem, nebo v péřípadě povodní a jiných katastrof pomáhat postiženým, ale navíc by to mělo být rozšířeno o řešení osobních životních problémů, které brání ve slkužbě, studiu, chození na shromáždění a vůbec na činnosti patřící k životu Svědka Jehovova.

Kdyby to opravdu byli démoni co se týká autorské spolupráce na JWHP, říkali by mi že tohle dělají Svědkové Jehovovi špatně. Svěskové Jehovovi vykládají Bibli v rámci lidské nedokonalosti pokud možno dobře a to i včetně vedení lidské části jejich organizace.

Takže tu okolo mne ty bytosti, prezentované jako mimozemští návštěvníci z planety Albedor, tady asi zůstanou abych měl to, co mi pozemští lidé dát nemohou, nebo nechtějí. O tom více v rubrice Osobní neobvyklé zkušenosti.

R.H.

Pro partnerku do minulosti, nebo dso budoucnosti?

24. srpna 2009 v 15:43 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Kromě získání vědomostí ke stavbě robotky co by partnerky preo život, jsem se setkal mnohokrát se ženou se kterou bych si rozuměl, ale bohužel byla vdaná, zadaná, nebo moc stará. Důvodem pro umístění tphptp článku do rubriky Osobní neobvyklé zkušenosti, je zdroj potřebných vědomistí k sestrojení přístroje na cestování časem. Na rozdíl od konstrukce robota nemám ani dnes žádnou konkrétní představu p tom, jak by měl dopravní prostředek na cestu do minulosti vlastně vypadat. Teorii mám vymyělenou už dlouho.

Asi tak před deseti lety jsaem dal dohromady teorii zalkoženou na zákoně o rychlosti pohybu tělesa a Einsteinově Teorie relativity, díky čemuž jsem získal hodnotu vyjuadřující množství energie jaké potřebuji a tudíž jsem získal základ pro tvorbu energetického zdroje. Bohužel i na cestu o 10 let dříve potřebuji ebergii minimálně o síle blesku při bouřce. Cesta časem by podle toho probíhala asi takto:

Každá žena se kterou si rozumím byla někdy nezadaná. Dejme tomu že seženu dost energie na cestu jak časem tak prostorem řekněme o rok a z hlediska apolikace vrorečku na rychlost a vzorečku na Einsteinovu teortii reklativity, dorazím ze svého bysdliště do bysliště té ženy v době kdy ještě nebyla zadaná. Totiž - čím rychlweji jedeme třeba z Prahy do Plzně, tím dříve tam dorsazíme. Jakákoli vzdálenost v rámci povrchu Žemě je zanedbatelná v případě rychlosti světla, kdy bych byl současně jak v Praze tak v Plzni, pokud ta žena bydlela v Plzni před dobor která se rovná rychlost světla krát doba před kterou tam byslela.

|V praxi by to tedy znamenalo vyletět do vesmíru a obroužit Zemni v protisměru rotace kolem své osy tolikanásobnou rychlostí světla o kolik let do minulosti se chci dostat. Učil jsem se tehdy programovat, ale k napsání programu na výpočty letů do minulosti jsem se nedostal byť šlo o učení se programovat v jazyce TurboPascal 7.0 pro MS_DOS nba počítači s procesorem Intel 80-486 DX2/66.

Co se týče vozidla, byla by to asi nějaká kosmická loď těch Alkbedořasnů softwarově uprabená tak aby nelétala hyperprostorem mezi sliunečními soustavami či galaxiemi, ale v čase do minulosti. I tak by to šlo dost špatně a nebylo by to spolehlivé. Anialbedorská věda tohle použitelně neumí.

Něšco jiného je cestovat pro svou družku do budoucnosti. Kriogenická hibernace - tedy nechat se zmrazit na dobu než by nějaká dívka dejme tomu dospěla se kterou si teď výborně rozumím ale chodí teprve do školy a pokud jí ješztě není ani 15 hrozily by mi v případě sexu potíže se zákonem, je jediná možnost kterou by mohla zvláídnout i pozemská věda. Nohužel ne úplmě. Lidská krev se snadno zničí, podchladí-li se pod bod mrazu a navíc účinné zmražení např. kapalným heliem, může poškodit tkáně.

Krev by se musela konzervovat zvlíášť a jiným způsobem. Jako ochrana tkání lze použít Glicerin, ale zabýval jsem se tím před dosti dlouhou dobou takže jsem zapomněl jak tento problém řeší Albedořané, jejichž věda toto prakticky zvládat umí. Jediná věc která by se dala udělat je, vyzkoušert to formou pokusů na zvížatech - třeba zmrazit myš či krysu a pak jí rozmrazit jestli to přežije a tak.

Kdyby toi fungovalo, můžeme přejít na větší zvířata a až to bude perfektní, přistoupit ke zmražení mne samého. I tak nastane problém s tou danou dívkou. Pokud nebude vychovávána uvnitř laboratoře bez kontaktu s okolím, potká někoho jiného. Jak má být starám před přijetím do laboratoře musíme teprve zjistit, prototožer není jisté jak dlouho budu moci být zakonzervován kvůli nezestárnutí. Nejsnáze by se to totiý dělalo tak, aby se vybrali rodiče s holčičkou kterým se poskytne zadarma bydlení v laboratoři. Hoílčšička získá vzdělání od domácího učitele a pracovníků laboratoře. Dovednosati pro praktický život se vedle projekce filmů budou provádět s rodiči aq někým z laboratoře formou výletů. Vaření a domácí práce se děvčátko naučí od rodičů a záskáním nějaké práce např. v kuchyni laboratoře. Mezi tím vyroíste a dospěšje. To bude podnět k mému oživení. Tím by se to vyřešilo.

Realizace bude stát hodně peněz a možná že najdeme jiný způsob hybernace. Finančně náročné bude hlavně vybavení a postavení laboratoře. Měšla by to být vila na odlehlém místě, obehnaná vysokou zdí aby tam nebylo vidět z venku. Kroměš laboratoře a vědeckých pracovišť tam mají být byty úersonálu a jeden pro rodinu s dcerou. Další výdaje nastabou po mé svatbě s dívkou, která tam byla pro mne vychována. Jejím rodičům bude třeba krom poděkování za spolupráci dobřže zaplatit a koupit jim někde byt nebo domek. Aby neprozradili kde a proč několik desítek let byli že je nikdo nepotkal nevyzvedávali poštu a měli vypnutý proud, vodu a elektřinu, bude jim měsíčně vyplácena nějaká renta.

Tohlre píšu jenom pro zajímavost, protože řešit se to bude úplně jinak.

R.H.

Když nemůžu mít živou družku, jak vyrobit umělou

21. srpna 2009 v 15:25 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Zento článek by se měl spíše umístit trochu do rubriky Hospoda, nebo Co mne trápí případně to chce novou rubriku protože jde o můj zájem o vědu a techniku. Přesto je v mých osobních neobvyklých zkušenostech protože hodně vědomostí k výrobě umělé ženy pro mne pochází z Albedoru, přestože je většina technologií již známá pozemskou vědou ale rozdíl je v tom že využití pozemské vědy stojí hrozně moc peněz a albedorsdká věda je zadarmo. Podívejme se jak bychom to mohli udělat s minimálními výdaji:

Tento problém jsem konzultoval s jedním kamarádem v hospodě u piva a byla přitom i legrace. Bohužel by to stálo moc peněz. Vyjdeme-li z vynálezu pana profesora Hirošiho z univerzity v Kjótu, jde spíše o příšerně drahou hračku, kde byly využity nejmodernější technologie využívané ve vojenské technice, letectvu a kosmonautice a na rozdíl od Albedoru nejsou používány v civilním průmyslu. Takže co se týká porady se Standou F. v hospodě, pohořelo nám to už na takové blobosti jako je mechanika nohy a ruky.

Standa F. by si měl tady to přečíst a zjistit jestli by to fungovalo. Obávám se že to fungovat nebude, úrotože nejsou dostupné potřebné technologie a umělá inteligence je teprve v plenkách. Pokusím se dle vlastního pozorování a pochopení mechaniky, elektroniky a servomechaniky popsat jak to asi funguýje albedořanům:

Co se týká hydrauliky a servomechaniky, navrhoval jsem pro jednoduchost použití přepouštěcího ventylu u hlavních táhel sloužicích ke vlastnímu chození, kdy mají nohy unést celé tělo. Bohužel se přepouštěcí ventyl nepohybuje vlastní silou při jeho uvolnění např. stiskem páčky u kancelářské židle na regulaci výšky, takže menší serva by nemohla táhnou maloui silou sloužící k otevření ventylu a přepouštěním plynu pohybovat nogou. Co použil profesor Hiroši nevím, ale u androidů vyráběných na Alvedoru je to řešeno hydraulickým přepouštěcím ventilem tvořeným dvěmi komorami kdy to co je např. u kancelářké židle pevná tvrdá trubka a v ní o něco menší trubka, tady je to měkké naplněné olejem. K pohybu tak stačí slabá serva a velká síla je dosažena na základě nestlačitelnosti kapalin. Funguje to vlastně jako lidské svaly akorát že je to ze speciální gumy pevnmé v tlaku a v tahu.

Toto se používá u celého těla avšak těžko dosáhneme hermetického uzacření té "nohavice" ve které je ta hydraulická kapalina zejména, je-li uvnitř jedna nebo více o něco menších komor které se pohybem rozrahují a smršťují. Nesmí nám to nekde prasknout, což bude problém, protože nejlevněji materiál pro tento druh servomechaniky získáme rozstříháním starých holínek a diší od kol do auta kdy ty nejsilnější bude dobré udělat z roustříhaných dsušěí do kol na traktror.

Malá serva známe třeba z modelařiny, aleto by nemohlo vykonávat žádnou domácí práci a když tam dáme silnější elektromotory, nebo je dáme na vysoké otáčky, mohly by ty elektromotory být slyčet. Zpřevodování dělá taky hluk, takže místo kovových ozubených koleček by šlo použít plastová, ale ta se brzy počešou. Kde je záskat? Budeme opět improvizovat jako u těch svalů a použjeme kolečka z různých hodin a hodinek, které nefungují. Takže kromě prasklých duší od kol nevyhazujte z nějakého důvodu nefungující hodsinky. U použití plastových ozubených koleček doporučuji kolečka silonová,nebo nilonová. Vinil se oláme protože je měkký, dural je křejký a balelit je těžký a křehký. Kovová kolečka haraší. Řemenice nevím jestli by přicházela do úvahy protože řemewnicový převod je sice tichý i s kovovými kolečky, které slouží jako kladky, aloe řemánky se časem vytahají, nohou snadno prasknout, nebo stačí aby řemínek vyklouzl z kladky a už to nejde. To se satává i tehdy, kdy je jako řemínek použit kovový pogumovanýdrátek nebo pogumovanou strunu (známe z magnetofonu).

Na mechaniku tak můžeme použít mechanické součástky všeho možného od hodinek po součásti starých nefunkčních magnetofonů až na motory u cívkových magnetofonů které lze napájet pouze střídavým proudem o napětí 220V. Motory z kazetového magnetofonu jsou na tento účel vhodnější. Stačí tomu stejnosměrný útpid a funguje to od 3 až 10 V. Čím meněší tím lepší. I ztak výslešdná žena bude muset mít o dost mohutnější postavu než jak by to vyrobili Albedořani, nebo pan Hiroši za astronomickou částku a moc by ta jeho ženská nefungovala.

V hospodě jsem si dělal legraci už z napájení, protože je potřeba aby to fungovalo bez kabelu do zásuvky co nejdéle. Albedořani tam dávají miniaturní termonukleární reaktort, což bychom nedokázali ani tehdy, když nám bude stačit jako zdroj energie třaskávý účinek reakce Vodíku a Kyslíku. Vycpeme jí břicho bateriemi LiPol, ale vydrží to asi 10 minut a musí to na nabíječku :-(. Nrsmíme totiž zapomenout na prostor pro svinutí napájecího kabelu pro dobíjení baterií. Ideální bude samonamotávací buben na kabel jaký se používá ve vysavači.

Kamenem úrazu je hned po mozku kontrolní soustava pro mechaniku, aby ta žena nerozdrtila vše co vezme do ruky. HJako zrak použijeme webovou kameru, jako sluch mikrofon a jako mozek notebook, kterému rupnul displej, nebo se to udělá ze spousty různě rozbitých mobilních telefonů a PDAček. Takže nevyhazujte rozbité mobily, notebooky a PDAčka. Měco se z toho bude hodit.

Albedořani toí samozřejumě dělají tak, že je v tom miniaturní kvantový počítač, případně pozitronický počítač se speciálně upraveným systémem ARAX. My to budeme muset spíchnout z několika notebooků, mobilů a PDAček kterým se něco stalo, ale dá se použít třeba procesor, paměť a řadiče. Ve Windows by se to asi dělalo blbě, takže abychom nemuseli tvořit systém včetně jádra, myslím že by byl nato nejlepší Linux.

V Linuxu jsou balíčky instrukcí okolo jádra a aplikace vzniká tak že se ty balíčky šroubují do sebe, nebo nějaký program vleze do jiného, kde něco udělá. Hodně věcí tam musí jet v pozadí. Konkrétně smysly, kontrolní systém na manipulaci s předměty a základy osobnosti.

Na tom má jet osobnost, což by se dalo možná někde záískat, nebo půběžně tvořit na základě otevřených algoritmů. Těmi by se i učila. Aby něco nedělala když nechci, to se řeší hlasovými příkazy. Jestliže použijeme součástky z nějakého mobilu třeba z Nokie 6085 či E66, tak tam je hloasové vytáčení které se dělá samo od sebe. Mobil se moc rozebtat nedá, tak tam dáme celou destičku a to nám ušetří práci. Akorát se tam bude muiset napsat program který bude umět provádfět aplikace systému Synbian, nebo nějakého firmware daného telefonu.

¨Když tam dáme wifinu, mlže si ta holka tahat z našich počítačů dodatečný software, nacož bychom si zříádiliserver a když to bude aspoň trochu fungovat, prodáme tuto technologii nějakému výrobci kuchyňské techniky, který by to pak dělal lépe, rychleji jednodušeji a levněji, protože má více penez než my a výsledkem by bylo že ideální partnerka by se nehledala přes seznamku, ale zašlo by se do Datartu, nebo do Electroworldu a tam by si pán vybral jaká by se mu líbila a co by měla všechno dělat a podle peněz za kolik měsíčně a na jak dlouho s možností vrácení peněz, minimální záruka 2 roky na výměnu či servis zadarmo, stačí to tady dole podepsat a ke to. Zákazník si může dále přát jestli s ní chce jet domů už se zapnutou, nebo jestli se mu má přivézt vypnutá zabalená v krabici - To je na obchodsníkovi.

To vše v podobě holky jako z časopisu, dovcolí-li nám to naše improvizace na vynález profesora Hirošiho. Při nejhorší ty drahé vojenské a letecké technologie musely být nějak vynalezeny a objeveny, takže by mělo být možné je objevit a vynaleznout znovu

Pokud víte jak nato a víte jak to urychlit, napište komentář.

R.H.

I kdybych se rozkrájel, nedosáhnu svého cíle

16. srpna 2009 v 23:26 | R.H. |  Co mne trápí
V den kdy jsem se rozhodl napsat tento článek, bylo přes den příšerné horko. Nedalo se ani přemýšlet až teď, v hodinu kdy obcykle chodím spát. To co mne trápí mimo to že svět nefunguje jak bych si představoval a lidé mi nedokáží pomoci způsobem, který by byl nejlepší pro řešení všech mých potíží, i kdybych se rozkrájel, nikdy nedosáhnu svého cíle. Asi si za to mohu sám, a to díky tomu že se umím natchnout pro nějakou věc a pistím se do ní se zápalem horlivého natšence. Za kou dobu se vyskytne problém který neumím vyřešit, tak toho nechám a nedotáhnu tak nic do konce. Druhou mojí chybou je, že se málo zajímím o to, jak bych já pomohl řešit problém někoho jiného.

Jsou životní cíle včetně kjariéry hgudebního skladatele a časem i rockové a popové hvězdy - viz. moje hudba, nebo se nějak uplatnit a hlavně se s něk seznámit - tedy se ženou, která by byla schopná řešit moje potíže v životě a já její. Jako příklad můžeme použít Marii Smaulovou která má fyzické a psychické vlastnosti jaké bych u ženy potřeboval. Pro valnou většinu z vás by bylo složité vysvětlovat sakutečnost že je z vesmíru, tak sepřidržíme pokud možno nejpřijatelnějšího hlediska jak pro mne tak pro Vás, a tím je že je to vzor nebo-li příklad či ukázka.

V rámci tohoto pohledu na věc může taková žena existovat a co se týká toho jak bych jí pomíhal v životě já, je že člověk s osobností jakou má Marie Smaulová a lidé o kterých píši články v rubrice věnované mým osobním neobvyklým zkušenostem, je potřeba dát na svou partnerku trochu pozort aby si a mne svou důvěřivostí a najivitou neublížila. Takové lidi najdeme i tady na Zemi a nemusí ani od nikud přiletět.

Motivací k napsání too článku do rubriky o tom, co mne trápí, není touha se zviditelniít, asle nějak uplatnit to co umím. Předvádět to mohu tvcorbou webů, nebo psaním blogů kde e snažím si pohrát s nástroji editoru, nebo se schopnostmi něšjakého sociáloního serveru. Mohu vám pak poradit jak tam co udělat.

Dnes jsem se na příklad opěšt přesvědčil že ať se stavím na hlavu, není mi moc platný žádný seznamkový server protože jednak ženy neumí moc zacházet s PC, nebo se bojí, případně nemají čas - zkrátka nekomunikují. Přitom není nic špatného na zahájení konverzace pomocí dotazu "Jak se máš a co děláš?" což je běžný začátek konverzace. Nepomáhá ani se strkat na první místo a cpát se někam abych byl hned vidět. Ani šokovat veřejnost nějakou blbostí ve statusu moc nezabírá. Co už musí člověšk umět, aby dosáhl aspoň něčeho tak běžného jako najít si holku? Hlavně dnes vydělat peníze.

Ano, - vydělávat peníze. Nikdo normální m,ne nezaměstná protože nereaguji dost rychle a pohotově aby to mělo pro někoho smysl. Jedině podnikat. S tím jsou starosti které bych sám těžko zvládal, z nichž ta největší je podnikat v čem. Co dělat? Mám brastra který je napreosto zdrasvý a provozuje restauraci a má s tím takové starosti že se může zbláznit. Asi jedině něco s počítači. To dělá každý a i tvorba webu se dá dělat mnohem lepší technologií, než to umím já.

Ohledně tohoto prlému jak mít partnerku, nebo aspoň dámskou společnost typu něčeho více než kamarádku, udělal jsem si takovou přerdběžnou kalkulaci a vychází mi to tak že potřebuji minimálně dvojnásobek mého měsíčního příjmu, jímž je důchod ve výši 8700 Kř - tedy aspoň 17 tisíc měsíčně bych potřeboval abych k tomuto účelu používal služby určitých podniků

Řešení tohoto problému nevychází nejulépe ani u Svědků Jehovových, ale tzo se dá přejít tak že se tam člověk věnuje studiu Bible a učí se kázat a pak káže. Díky tomu myslí na něco jiného, ale to je lidský pohled na věc. Pokud věříte v Boha, tak pokládám za samozřejmost i tkiutečnost že Bůh ví vše i to, co se komu honí hlavou a co kdo cítí. Myěšlenka na nějakou ženu by byla v pozadí a nebylo by to vůčři Bohu správné. O tom více v rubrice "Studium Bible".

Máme zde tento problém již ve článku "Mám být v životě sám?". Následují potom další články v různých rubrikách tohoto blogu, které se zmiňují o tomto tématu , z nichž nejnovější zajímavost ohledně mé představy o světě a o lidech kteří toto umí opravdu perfektně vyřešit, je taková zajímavost o tom, že ty bytosti z toho Albedoru nacházíme na obrazovce TV Nova. Na jiných televizí, ale nechce se mi dělat reklamu na kjonkurenční televize.

najdeme tu i další články kde zjistíme jak ty své přátele mohu odhalit a že je k tomu třeba mít velký smysl pro humor.

Tak snad to zabere a v komentářích to můžeme probrat.

R.H.

Albedořani se vyskytují v TV Nova

15. srpna 2009 v 11:44 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti

Toto je taková zjímavost která by sice měla být v zajímavostech, ale téma Albedor patří do mých osobních neobvyklých zkušeností a navazuje to na projekt Saverobin Marie Smaulové.

Při sledování některých pořadů na Nově se mi podařilo zjistit že některé moderátoérky jsou trovhu podobné mým albedorským kamarádkám. Počítám s tím že lidé pracující v TV Nova používají Blog.cz, Galerii.CZ a vůbec servery patřící Nově, tzakže je pro ně připravena anketa týkající se smyslu pro humor i v tomto článku.

Moderátorky jejichž identitu pro sebeobživu mýách albedorských kamarádek jsem viděl v Televizních Novinách, Předpovědi počasí a možná někdy v Občanském judu, nebo v Radách ptáka Loskutáka. Pojďme se na tuto možnost podívat a ui kdyby to tak nebylo, bude aspoň legrace.:

Nevím jestli teď ake v těch Televiznách Novinách to byla jeden čas Lucie Borhiová, nebo Markéta Fialová. V předpovědi počasí je to i v současné době Jana Adámková. U Občanského juda si nevzpomínám na jméno a u Loskutáka je to Adéla Gondíková.

Teď už stačí aby si to tu uvedené osoby přečetly a kliknutím na odpověď v anketě si určily jaký mají smysl pro humor. Ke zjištění jestli to jsou Albedořanky se pak s uvedenými osobami můžeme domluvit na osobním setkání, jeho průběh natočit a pak ho sem můžeme umístit. To uděláme tak že natočená videa dáme třeba na YouTube a tady se to pak nějak dá vložit. Nebo na to udělám speciální web a sem dám odkaz..

Jak se můžeme domlouvat na osobních setkáních?

  1. Pomocí zprávy autorovi nebo komentářů
  2. Elektronickou poštou
  3. Na Skype
  4. Na ICQ
  5. Na Windows Live Messengeru


1. Pomocí zprávy autorovi nebo komentářů

Na levé straně obrazovky je v mém blogu http://hronekrobin.blog.cz panel s odkazy ve které je okénko nazvané "Zpráva autotovi. Je to formuláč který stačí vyplnit tak že tam zadáte kontakt a text zprávy. Klepnutím na tlačítko "Odeslat zprávu odešlete.


2. Elektronickou poštou


aú Zpráva přes webové rozhraní
Pokud nemáte vlastní soukromou shránku, použijte schránku pracovní. Není-li nakonfigurován poštovní klient (Microsoft OUTLOOK, OUTLOOK Express, Mozila či Thunderbird) přihlaste se na poštovní server TV.Nova. Pro poštu se v přístupu přes webové rozhraní obvykle používá adresa typu http://webmail.domena.com, nebo http://mail.domena.com.

Zadejte uživatelské jméno a heslo a klepněte na tlačítko "Přihlásit". V Prohlížeči Mozila Firefox můžete uložit heslo do prohlížeče a po zadání pouhého uživatelského jména se po klepnutí do kolonky pro heslo, bude heslo vyplněno samo od sebe.

Pod odkazem "Nová zpráva" nebo "Napsat nový email" napište do kolonky "Komu" adresu robinx@volny.cz, a do "Předmětu" Albedořani na Nově - Setkání" a do velkého čtverce s posuvníkem napište text zprávy. Konkrétní předmět slouží k ochraně proti nechtěnému smazání Vaší zprávy. Valná většina doručených zpráv na moji adresu je mazána bez otevření, protože se jedná o SPAM a viry.

b) Pomocí poštovního klienta (MS-OUTLOOK, OUTLOOK Express apod)

OUTLOOK Express je součástí instalace systému WINDOWS satejně jako prohlížeč internetu Internet Explorer, přehrávač multimédií Windows Media Player a sada základních programů na CD s instalací WIndows. Je ale potřeba mít nakonfigurován účet pro obsluhu pošty. Při přístupu k E-Mailu přes webové rozhraní lze obvykle nastavení příjmu pošty odeslat ze serveru, nebo se dá udělat ručně při prvním spuštění programu OUTLOOK Express, Microsoft outlook, Windows Live Mail, či jiného klienta. Nastavení lze udělat i dodatečněš přes menu Nástroje-)Učty a po vybrání účtu účet upravit, nebo vytvořit nový.

Jestliže je Vaše adresa třeba: martina.novakova@seznam.cz, bude konfigurace vypadat takto:

E-mail: martina.novakova@seznam.cz, Zobrazení jména pro příjemce: Martina Nováková, Server příjmu pošty: POP adresa: pop3.seznam.cz, ověření adresy NE (nezatrženo), Přihlašovat se zabezpečeným heslem NE (nezatrženo), Uživatelské jméno: martina.novakova, Heslo: nejakeheslo, Uložení hresla ANO (zatrženo), server odchozí pošty SMTP
------
POZOR: O nastavení SMTP serveru je třeba se poradit se správcem sítě, nebo poskytovatelem připojení k Internetu . Adresa SMTP serveru se mění dle poskytovatele připojení. u vytáčeného připojení, nebo u sypolečnosti VOLNÝ je adresa SMTP smtp.volny.cz a nepotřebuje zabezpečené přihlašování a oivěřování. U služby O2 Internet ADSL je konfigurace odchozí pošty následující:

SMTP server: smtp.iol.cz, Server vyžaduje ověření ANO (zatrženo), Přihlašovat se jako
Uživatelaké jméno: eusr123456789, helo: epwd123456789 (místo 123456789 zadejte údaje tak, jak vám byly poskytnuty operátorem), Přihlašovat se zabezpečeným heslem (NE (nezatrženo).

Je-li vše správně nastaveno, načte se vám pošta která je tak na serveru smazána. Tuto skutečnost lze odstranit tak že v nastavení příjmu pošty zatrhnete "Ponechat kopii na serveru"

Novou zprávu pošlete podobně jako přes web, akorát to graficky vypadá jinak a lépe se posílají přílohy. Pokud je chyba v nastavení SMTP serveru, zpráva visí ve složce "Zprávy k odeslání" a zobrazí se chybové hlášení. Při správném nastavení odchozí pošty zpráva zmizí a je ve složce "odeskaná pošta.3. Na Skype

Pokud nemáte program Skype, stáhněte si ho z http://www.skype.com
který nainstalujete a založíte si úSkype účet. Na ten se přihlásíte a do kontaktů si dáte robin-hronek. To je nejlepší udělat přes funkci "Hledat skype uživatele".

Před zkušebním hovorem na speciální kontakt který tam je už po instalaci, zkontrolujte jestli je k počítači připojen mikrofon. Doporučujui náhlavní sadu kde zapojíte místo reproduktorů zelený Jack na zelenou zdářku na zvukové kartě a červený Jack na červenou zdířku. Potom nastavte záznam zvuku takto:

Start-Ovládací panely, poklepte ikonu "Zvuk", klepněte na záložku "Hlas" a potom na "Hlasitost". Vysuňte nahoru všechna táhla a je-li dole u každého šoupátka zatrhávcací okénko"Vybrat", zatrhněte "Mikrofon" a pro jistotu ještě "Směčšovač stereo". Za normálnívch okolností má být u obrázku černého amplionu a podtím u obrázku mikrofonu vybrána stejná zvuková karta. U PC se zvukovou kartou na základní desce REALTEC AC´97, má být poslech a záznam nastaven takto:

Repreoduktory - Poslech zvuku: Realtec AC´97 Output, Mikrofon - záznam: Realtec AC´97 Input.

Zkuste zkušební hovor. Ten Vás vyzve k namluvení vzkazu který byste měli slyšet tak jak jste ho nahráli. Další nastavení zvuku lze udělat v nastavení Skype, kde bude jiné zařízení pro mikrofon než pro poslech pouze tehdy, používáte-li webovou kameru která má mikrofon, nebo digitální USB Mikrofon.

Na Skype se i uvidíme. Mám webovou kameru. Ta se nastavuje ve Skype a pokud ukazuje obraz stranově převrácený (Co je v pravo je na obraze s kamery vlevo) je dobré se podívat jestli jde v nastavení kamery zatrhnout funkci Mirror Image, která obrátí obraz správně.

Jestliže vše funguje, můžete volat zadarmo mezi počítači se Skype po celém světě.


4. Na ICQ


Pokud nemáte ICQ dá se sehnat přes server Atlas.CZ, nebo icq.com případně+ qip.ru. Moje číslo je 279971225. Po stažení a instalaqci si založte účet na ICQ a dostanete číslo. To a heslo zadáte při přihlašování a pak můžete přidávat kontakty. Kromě chatování lze v ICQ verze 6.5 i telefonovat ale videohovory chodí mizerně. Pro chatování prosím o velká písmenka. Stačí Arial 18. Děkuji. V chatovacím okně je na to ikona "T v rámečku".5. Na Windows Live Messengeru

Windows Live Messenger již je mainstalován jako součást systému Windows co by Windows Mressenger. K Vaší E-mailové adrese si stačí zaregistrovat službu NetPassport a pak svou adresu a hesalo použít k přihlášení. Moje adresa je robinx@volny.cz kterou stačí dát do kontaktů. Po malé chvíli bude nabídnuta aktualizace. Klepnutím na ANO se dostanete na stránku Windows Live Services, kde si stáhnete nejnovější verzi Windows Live Messengeru. Její instalace změní starý Windows Messenger na Windows Live messenger, ale je třeba se znovu přihlásit a chvíli trvá než se převede Váš účet.

Ve Windows Live Messengeru se dá chatovat a taky telefonovat včetně videa. U videohovorů je na obou stranách poviná webkamera. Zvuk a video nastavíte nejlépe pomocí průvodce optimalizací zvuku a videa.

K Windows Live Messengeru získáte v rámci jeho instalace navíc Windows Live Mail, který umí obsluhgovat více adres najednou a vytřiďuje nevyžádanou poštu. Pro sdílení fotek získáte Windows Live photoGallery a Windows Live Writer na psaní.

Omlouvám se za velké množství technických detajlů, ale nevím jak uvedené osoby v tomto článku ovládají PC, tak jsem jim pro jistotu poradil jak nato, pokud jde o to, co tímto článkem sleduji - vědecký experiment nebo legraci.

R.H.

Jaké je bláznivé počasí

14. srpna 2009 v 10:48 | R.H. |  Zajímavosti
Při prohlídce serveru Blog.CZ jsem narazil na článek který popisoval dsůvod k tomu, aby bylo takové bláznivé počasí. Byly tam obrázky z družic a zaujala mně tam informace že jaderná ewlektrárna Dukovany přitahuje různé vzdušné víry díky kterým jsou u nás tak hrozné bouřky.

U nás v Praze se nic takového neděje. V místě mého bydliště je totiž hlavní silnice spolui s domy obklopena ze dvou stran kopci, které vytváří jakýsi sloup horkého vzduchu. Ten nadlehčuje mraky a tak tu lezošní bouřky nic nezpůsobily. Většinou pouze pršelo a bouřka s blesky byla jen normálmě

O kalamitě způsobené krupobitím, deštěm, větrem a blesky jsme se sakorát dozvěděli vždy ve zprávách.

Exiastuje protzo spousta teorií proč se dějí takové věvci včetně blížícího se biblického konce světa, o čemž se lze nejvíce toho dozvědět od Svědků Jehovových.

K tomuto jevu patří i o něco agresivnější zvířata včetně hmyzu a i v jiných oblastech života kje to vidět. Nás ale nejvíce zajímá počasí, které umí být velice bláznivé. Nejen letos ale v poslední době jsou v létě extrémní výkyvy teplot. Buďto je chladno 15-20°C což by v té horní hranici šlo. Zato když je horko, tak je tropický pařák, až z toho lidé omdlévají na ulici.

Není to zasjímavé?

R.H.

Máte smysl pro humor?

13. srpna 2009 v 13:22 | R.H. |  Pro zasmání
Každý jistě ví, že je dobré se občas zasmát a je jisté že se všichni rádi smějeme. Každého rozesměje něco jiného a každý má rád jiné vtipy.

Já nevím jak vy, ale považuji se za člověka který má velice rozvynutý smysl pro humor, pokud jde o to umět a hlavně, být ochoten udělat a nebo dělat si legraci sám ze sebe. V této rubrice mého blogu to můžete vidět, že o sobě vyprávím věci o tom, jak se mi něco nepovedlo (den Blbec), nebo jak jsem do něčeho ošklivého šlápl, nebo co se mi stalo při vykonávání zcela běžných a pro normálního člověka jednoduchých činnostech.

Vrcholem tohoto druhu smyslu pro humor je děloání tzv. Kanadských žertíků ovšem nakonec se musí zasmát i ten postižený. Pravými úmělci tvorby Kanadských žertíků byli přátelé slavných herců kteří o tom vypravují historky. Za zmínku stojí na příklad historeky Miroslava Donutila o tom, co vymýšlel Franta Kocourek, nebo Uskutečňování hovadismu Janem Werichem a jeho přáteli. Jaké historky to jsou rozebírat nebudeme. Pokud by Vás zajímaly, stačí si opatřit následsující nahrávky:

JAN WERICH - Forbíny života 1 a 2
MIROSLAV DONUTIL - Furt ve střehu a Pořád se něco děje

U toho Donutila stačí to Furt ve střehu. Aby se tu bylo možné něčemu zasmát, měl bych několik historek vlastních. Postačí nám pro začátek pojednání o tom jak se kdo umí leknout. Když jsme byli ještě rodina, tak jsme na Halloween s mámou strašili tátu. On se umí moc pěkně lekat. V té době existoval obchod s různými žertovnými pomůckami od masekj, paruk až po různá lekadla. Kromě babičšky Zrůdičky, což byla máma v masce, která vybafla za křeslem, umělo tátu doslova vystřelit téměř vše. Nejlepší bylo jak se potom bál věcí na stole. Celý tento večer totiž dával pozor, aby mu něco nebouchlo v ruce, nebo aby na něj něco nevyletělo z láhvičky ječupu nebo ze skleničky, přčípadně aby ho něco nepolilo.

Kdysi dávno když tu ještě nic takového nebylo a já byl malý, jedinou lekací pomůcku kterou jsme měli, byla sádrová mužská hlava odd figurýny z oděvního obchodu, které jsme říkali Inženýr. Táta chtěl vylwekat mojí mámu a udělal jako že v obýváku leží na gauči chlap. Pak šel něco montovat na autě do garáže a zapomněl na to. Za chvíli šel do domku a strašně se lekl že nám leží cizí chlap v obýváku a aby se mímě a mně nic nestalo nechtěl nás pustit domů.

V tomto článku máte k dispozici anketu, kde můžete zvolit svůj smysl pro humor. K dispozici máte 4 možnosti jak odpovědět na otázku "Máte smysl pro humor do té míry, že jste ochotni si udělat legraci i sami ze sebe?". Pokud odpovíte "Ano", jste natom nejlépe, protože rádi podlehnete Kanadskému žertíčku a pak se zasmějete sapolu s jeho autorem, nebo uděláte něco co obvykle neděláte k pobavení okolí, případně Vám nevadí když se o vás vypravuje historka jak jste měli Den Blbec, nebo se Vám něco nepovedlo. Pokud odpovíte Ne, neznamená to že byste neměli smysl pro humor ale jakákoli legrace se Vás nesmí dotýkat. Většina z Vás může odpovědět že smysl pro humor má, ale nesmí se dělat legrace z lidí. Můj táta je ukázkou této kjategorie, protože mám taky historku jak jedl v autobuse něco, co bez příboru nešlo jíst bez dělání nepořádku. Takže to tu asi nevyjde. Pokud nevíte, jak na tom jste se smyslem pro humor, můžete odpovědět že nevíte.

Co se týká legracew typu Uskutečňování hovadismu, nebo hiostorek o Feantovi Kocourkovi, lze k tomu přidat ještě humor protagonistů Divadla Járy Cimrmana, což je také můj oblíbený druh humoru. Totéž můžeme říci i o některých věcech týkajících se mých osobních neobvyklých zkušeností, kde je možné projevit absolutní smysl pro humor tím, že budete ochotni jednat pro vás nezvyklým způsdobem účastí na nějakém tom Albedorském projektu.

Inu proč ne, je to konečně také občas legrace. Jestliže totiž chci po ženě aby mne nosila na zádech, tak tím že to zkusí projeví právě tento smysl pro humor, sahající až k dělání si legrace sama ze sebe. Ostatní požadavky jako je třeba sex dříve než obvykle, lze použít také ale jen tehdy, není-li to v rozporu s náboženským přesvědčením dotyčné osoby.

Buťme rádi že existují lidé mající velmi rozvinutý smysl pro humor. Jinak by tu bylo smutno.

R.H.

Pozvánka do diskusní skupiny o Albedoru na Facebook

13. srpna 2009 v 11:37 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Vážení přátelé,

Ačkoli technické věci ohledně toho co se děje a dělá na tomto blogu se dávají volně, tématika tohoto článku patří k mým neobvyklým zkušenostem, protože pojednává o Albedoru.

Jde mi o to, že na serveru Facebook.com je k dispozici skupina pro mé přátele, kde je možné se dozvědět zajímavé věci, které nikde jinde nejsou. Pokud máte na Facebooku účet a dali jste si mne jako přítele, stačí se pak přidat ke skupině Albedor CZ. Abyste věděli ihned co tam je, tady je na to odkaz:


Těším se na vaši návštěvu

R.H.

Marie Smaulová - příkladsná partnerka preo mne

12. srpna 2009 v 15:00 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Dovolte mi bych Vám představil Marii Smaulovou. Už jsem to trochu udělal v předchozích článcích, ale jdew o osobu která je pro mne velice důležitá a je možné že že ji odhalím v nějaké ženě, která toto bude číst. Zkusíme to:

Marie Smaulová - http://www.volny.cz/mariesmaul narozena 15.6. 174, měří 183 cm, má černé kudrnaté a dlouhé vlasy a černé oči. Údajně bydlí v Radlicích, což je částb Prahy 5. U nás se objevila v roce1989 s rodinou.Do Prahy přicestovala z ruského města Voroněž, do jehož blízkosti tehdy přistálo UFO.

Mně bylo tehdy mezi 14ti a 15ti a jí bylo 15. Byla to nejlepší a vlastně první Vážná známost v životě a co se týká zahájení sexuálního života, mohu říci že to byl velice kvalitní začátek. Nevýhodou kterou to dnes způsobuje je ta skutečnost že asi těžko s někým seznámím s cíle, společného života protože když je první sex naprosto úžasný, vznikne z toho vzor kterému se nic nevyrovná. V případě Marie Smaulové šlo hlavně o její osobnost. Dá se s ní výborně o všem mluvit a v mém případě jí nevadilo nic z nedostatků, které pozemský, ženám vadí. Ne že bych úřed ní byl úmyslně hnusný, ale mohl bych.Už je to te´d lepčší ale i tak se mi občas stane, že neesteticky jím, takže si některé věci na veřejnosti nemohu dát. Nejen že špatně vidím ale neposlouchají mne úplně ruce.

Marie Smaulová je úplně v pořádku, ale i jí se někdy stane že se při jídle umaže nebo se pokecá a tak. To se stane každému takže by neměl být důvod uidsuzovat nebo se z odporem dívat na člověka, který dělá tytéž chyby jako já. To je věc kterou české ženy nedělají. I když se i jim podaří se nechtěně pokecat, nebo kolem sebe udělat nechtěně nepořádek s jídlem, vadí jim když se něco takového stane muži který se s nimi chce seznámit. Patří sem i společensky nevhodné zvuky. Je vědecky dokázáno že trávcicí ústrojí je jak u muže a ženy stejné a při jewho přetížení těžko stravitelným jídlem, nebo rychlým vypitím perlivého nápoje dochází začas k )niku střevních plynů, doprovázené společensky nevhodným zvukem, který se nazývá prd, nebo po rychlém vypití perlivého nápoje dojde k okamžitému úniku Oxydu Uhličitého (CO) z trávicí trubice, doprovázené společensky nevhodným zvukem zvaným krk. Občas to ujede hlasitěji než má.

Marie Smaulová umí sebe i třeba mne dokonale ochraňovat, takže se s ní nebojím třeba večer ve mědstě, jdeme-li třeba z kina, divadla, nebo z hospody. Jednak je silná jako dva chlapi dohromady a navíc má vojenský výcvik. Aby se sem dostala, vstoupila po dokončení základního stupně školy do Albedorské armády. Albedorská armáda sice neválčí, ale udržuje společenskou harmonii albedorské civilizacše tím, že pořádá pro dorůstající mládež kurzy přežití v extrémních podmínkách. Do nich patří i letectvo a kosmický program, jehož hlavní čístí je průzkum jiných světů. Je to sice přehnané ale informace o naší civilizaci obsahují z velké čísti podrobnosti o válkách, zločinu, společenských nepokojích a katastrofách všeho druhu. To dělá u někoho, kdo tyto věci zná spíše z děkepisu určitý obrázek o našem světě. Albedorská vláda má tedy představu že se na planetě Zemi pořád válčí, i když to tak úplně není.

To je něco podobného jako že hodně Američanů neví kde je Česká republika, nebo kde je Praha. Občas jsem se s tím při návštěvě USA setkal, že když jsem řekl že jsem z Prahy, a zeptal se kde to je, tak lidé říkali že Praha je v Rakousku, nebo v Německu a dokonce i v Rusku :-).

Problém je že jsem s ní měl zůstat. Sice bych tu Marii Smaulovou těžko představil rodičům, příbuzným a přátelům, ale neměl bych těď takové potíže. Sice bych nepoznal jaké to je být ženatý s pozemšťankou, které je třeba dávat peníze i když je člověk nemá, zejména pokud to ta žena proparádí, ale to není pravidlo pokud jde o to xo ta žena dělá s penězma. Marie Smaulová i když toho taky moc nemá, je ochotna se o mne starat a nic po mne nechtít.

Pomocí projektu Saverobin dává stopu podle které je možné Marii Smaulovou najít s tím, že se podle dokladů bude jmenovat jakkoli jinak, ale i tak čeká na to ažt bude na někoho sedět její popis a činnost, a všichni mohou pak poznat mojí první a největší lásku.

To je totiž způsob, jak se k ní mogu vrátit. Pokud máte nějaký nápad, napište prosím komentář.

R.H.

Saverobin - Zachraňte Robina

11. srpna 2009 v 13:56 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Včera se tu objevil článek o JWHP, který jsem napsal včera a nakousl jsem tam téma preojektu na mojí záchranu formou partnerdství, a ve kterém jsem Vám představilů Marii Smaulovou. Vysvětlil jsem tam základ principu odhalení Marie Smaulové nebo kterékoli její kolegyně díky tomu, že si tito lidé pro pižívání našich služeb umí vyrobit doklady a použéívat je i k záskání zaměstnání. S tím bylo ze začátku hodně problémů, aniž by se to potřebovalo. Možná si na některé vzpomínáte (dva lidé měli stejné rodné číslo, nebo stejné jméno a příjmení).

na webu té Marie Smasulové je na to celá sekce. Nastínil jsem ve včerejším článku že třeba tady Marie Smaulová o sobě podává informace jako: Jaké má auto, kdy a kam jezdí nakoupovat, kde pracuje a čím se zabývá. To tam sice detajlně nemá. Budu jí muset poradit nějaký ten blog,. nebo něco, kam se takovéto informace budou dávat do kalendáře včetně zábavy jako: Kam chodí cvičit, nebo plavat, kam chodsí na pivo a jaké má ráda pivo a podobně. Na kterou ženu to sedí, to je ona.

Abychom pokryli všechny vaše zájmové tématické okruhy, podíváme se i zde na organizaci spolupráce těch albedořanek mezi sebou: Stejně jako u všech projektů o kterých jsem Vám zde vyprávěl abyste věděli co je potřeba k tomu, abyste mi eventuálně pomohli něco vyřešit, tak i zde se dost v hojné míře využily počítače akorát že v tomto případě stačily ty pozemské a až na server to běží ve Windows.

Pokud se náhodou nyní pohybujete po Radlicích a jste v Karštejnské ulici, zachytíte na svém notebooku, či mobilu s WiFi síť "Marie.Smaul_saverobin" která je zabezpečená. Jde o Internet ADSL s WiFi modemem pro 4 počítače připojené kabelem a ostatní bezdrátově. Mátze-li k této síti heslo, můžete brouzdat po internetu a otevřít sdílené složky počítače Marie Smaulové, mého syna Jirky a jedné kamarádky která se tam nedávno nastěhovala. Sdílené sloýky jsou přístupné pouze pro čtení. Chcete-li sapolupracovbat, bude Vám přidělena oboustranně sdílená složka ke které dostanete heslo. Díky tomu tam můžete nahrát videa, fotky a dokumenty pro potřeby skupiny Saverobin.

Skupina takto udělaná ale funguje jen v nejbližším okolí jejího bytu. Aby se nemuselo tahat s sebou notebook, nebo dokonce stěhovat počítač, případně tahat po kapsách Flash-disky které lze snadno vytrousit protože na tento účel není nikdy ničeho tolik, aby to mělo smysl vypálit na CD, řeší se to pracovní sítí albedořanů, která je mezinárodní a její soustava pracovních sítí je ztakový jakýsi internet který ale není součást toho Internetu který běžně můžete používat. Je to spíše soustava Intranetů, kde je společné i Internetem pouze užívání národních přípon pro domény, syntaxe pro zadávání webové adresy typu www.domena.com a používané formáty webových prezentací (dokument.htm, html (HTML), Dokument.xml xhtml (XHTML), PHP, ASP, ASPX, JSP/JSPX. Někdy je pohodlnější pouižívat volné kanály Internetu jako takového, ale data a přenosy jsou zašifrovány a k práci s těmito sítěmi je potřeba speciální softeare. V tom pracují skupiny na svých projektech.

I u tohoto projektu, který je technicky jednoduchý natolik že na něj stačí pracovní skupina ve Windows, je spousta problémů s tím, že lidé tomu moc nerozumí. Mám jednoho kamaráda se kterým se o tom dá mluvit, tak to někdy řešíme u piva, ale zatím se nám tam nepovedlo pozvat nějakou dívcku, ve které bych poznal nejlépe Marii Smaulovou. O ní bude zvláštní článek.

Jaká je současná situace? Špatná. Díky tomu že ať děláme co děláme, lidé nechápou co se po nich cjce. Bylo zde uvedeno že u té Marie bydlí ještě kamarádka. Aby se občas někdo postaral o dámskou společnost za kterou bych jinak muisel platit v nočních podnicích a jiných erotických sdalonech, začínají byty kde jsou mí albedorští přátelé pomalu připomínat kasárna. Znamená to že jich bude v jednom bytě bydlet třeba 6 lidí. Je to dáno tím, že pro jejich ubytování jsou používány byty v novostavbách, nové byty a byty v renovovaných panelácích či byty v nových bytových domech. Tyto byty mají vysoký nájem, jehož cena za měsíc se pohybuje od 10 až 30 tisíc, v průměru cca 15 000 Kč/měs.

Ubytování již začalo být organizováno tak že se obyvatelé bytu skládají na úhradu složenek \a pokud ani Saverobin nevyjde, stoupnou náklady na živení speciální osoby, která nebude chodit do práce a bude mít za úkol čekat až jí zavolám. Chudáci Albedořani, teda Albedořanky. Sice budou v hezkém bytě v lokalitách jako kjsou nová sídliště, nebo na Petřinách a všude kde jsou ke koupi nové byty. Jewjich organizace totiž ty byty kupuje a investuje do jejich vybavení, aby se naše civilizace pochlubila co umí.

Co můžete nyní udělat vy?

1. Sledovat tento blog
2. Občas k něčemu napsat komentář
3. Dát vědět pokud na někoho takového narazíte

Albedořané jsou většinou dívky, které jsou obvyhle vysoké, bledé a mají velké tmavé oči. Vyznačují se velkou tělesnou silou a jsou velmi přátelsaké a laskavé.Bez ohledu na to že jde o ženy, rozumí věfě a technice stejně jako muži.

Děkuji předem za spolupráci

R.H.

JWHP - Jehovahś Witnesses Help Project - k čemu to byůo?

10. srpna 2009 v 16:13 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
ačkoli by se podle názvu hodil tento článek spíše do rubriky "Studium Bible" je přesto zařazen mezi osobní neoébvyklé zkušenosti, protože se jednalo o spolupráci mých přátel se Svěweky Jehovovými. Pro ně byl určewn jeden web který již nefunguje, takže sem ani nemá smysl dávat odkaz.

Co to bylo a na co? Bylo to na pomoc v řešení mého problému s hlkedáním ideální partnerky. Vycházelo se z toho že mí albešdorští přátelé by se nemuseli ukrývat před Svěsdky Jehovovými protože ve vysoké kvalitě meziloidských vztahů a ve vzájemném chování u Albedořanů a Svěsků Jehovových je téměř zanedbatelný rozdíl. Díky tomu že Svěwekové Jehovovi mají pravidla dobrých mezilidských vztahů vystudovaná z Bible, rozdíly tu budou všeho všudyx dva:

1. Svědkové Jehovovi nemluví sprostě a nenadávají
2. Svědkové Jehovovi dodržují vysoká pravidla sexuální mravnosti jako je třeba sex pouze v manželství a ještě ne uplně všechny polohy a formy sexu.

Rozdíl č,2 je dán logickou nutnbostí spočívající v tomto pohledu na situavci kde může dojít k mimomanželsakému styku který je v rozporu s Biblí. Není mi známo jak takové situace řeší Albedořani pokud nejde o styki se mnou, ale rozdíl mezi jednáním Svědka Jehovova a Albedořana si lze i tak
ukázat: Svědek Jehovův pokud to jde na základě modlitby vyřeší situaci tak aby k ničemu nedošlo. V krsjním případě se tiše vytratí. Albedořswn si řekne: Když tiše zmizím, pravděpodobně té ženě co mi dělá návrhy psy\chicky ublížím, kór když cítím jak se na to těší. Jdu nato.

Nás ale spíéše bude zajímat co to bylo za projekt. Vycházíme-li z předpokladu že před Svědky Jehovovými se nemusí skrývat formou vzbuzování dojmu že jsem si je vymyslel, mohou se mezi nimi někteří Aůlbedořani klidně nalézuat. Mám ve sboru Motol už nějaké přátele, tak jsem je pozval na web tohoto projektu, kde jsem přednesl svůj problém a žádost o pomoc.

Ze strany Albedořanů jsem dostal materiály, které jsem tam prezentoval. Bohužel to nevyšlo, ale k tomu se dostanu. Další věc která uvedla v činnost tento projekt byla skutečnost že Svěsdklové JUehovovi mohou na někoho z mých albedorských přátel narazit při kazatelské službě a s některými dokonce zavést biblická studia.

Oboje vychází ze skutečnosti že se u nás Albedořané potřebují uživit a tak musí exisztovat pod nějakou identitou. Disfunkce projektu v tomto ohledu spúočívá v tom, že to Svěskové Jehovovi špatně pochopili. Užití něčí identity není převtělování. Převtělování není v souladu s Biblí. Chyběla tam totiž informace o tom že si pro případy nepouižití ochranysystémem PELS umí vyrobit nějaké doklady. Stačí na to kvalitní grafická stanice a systém generování čísel dokladů a rodných čísel. Toto prosím ale NENÍ NÁVOD na padělání dokladů. To je jen vysvětlení jako to mí přáztelé dělají. Vy to nedělejte.

nyní mi dovolte, abych Vám představil jednu dívku se kterou kdybych zůstal, takby nic z toho nebylo potřeba. Jmenuje se Marie Smaulová a u tohoto projektu plnila funkce ředitelky projektu. Tato dívka narozená 15. června 1974 nemá žádný blog, takže nám bude muset postačit její web na adrese www.volny.cz/mariesmaul .

Marie SDmaulová se také zabývá vedle jiných věcí také studiem Bible a zná dobře i Svěsky Jehovovi. Je dost možné že je pod nějakým jiným jménem u nich jako pokřtěná sestra. O tom jsem měl na webo projektu přednášku nejen v textové, ale i zvukové podobě o tom že by nějaká tato sestra mne potkala a jelikož by nebylo příkladné mít se mnou vztah který by mi býval pomohl k dalším duchovním pokrukům, by byla na čas vyloučena. Proto to nešlo protože proč by někdo kvůli jednomu člověku obětoval dobrý vztah s Bphem a vyhlídku na věčný život? Každopádně mi bylo doporučeno ten web zrušit abych nebudil dojem sobce.

Jako pomoc zato že mi pomohli je Svěskům Jehovovým nabídnuto řešení technických potíží při kazatelaké činnosti, počítačové vybavení sálů království které by umožnilo lépe doplnit přednášky promítáním filmů, obrázků a prezentací. Není vyloučeno zřízení možnosti videokonferencí a všeho, co nby maximálně urychlilo sdělování informací. Pomoc přislíbily největší albedorské společnosti zabývající se výrobou elektroniky, výpočetní techniky a informačních technologií a to vše zadarmo.

Ab z toho oihned něco fungovalo, byla mi svěřena funkce technického poradce, který měl (jako já) za úkol předvádět a informovat své přátele od těch Svědků Jehovových, o tom jaký je teď ba trhu mobilní telefon který i když není drahý, hodně toho umí, kde a jak se připojit na Internet zadarmo apod.

Seznáimením se s Marií Smaulovou jsme narazili na její projekt, který by mi umožnil se k ní vrátit i přesto, že by měla doklady na jiné jméno. Říkáme tomu "Zachraňte Robina", - nebo-li "Saverobin". To je projekt, kdy Marie Smaulová dává o sobě různé informace podklew kterých jí poznáme v někom jiném. O tom ale bude nějaký další článek.

R.H.

Co to bylo GRS a na co bylo

7. srpna 2009 v 14:57 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Problém který je popsán na tomto blogu pod názvem "Mám být v životě sám?" jsem začal řešit už v roce 2000 a vzhledem ke skutzečnosti že je tento článek v rubrice věnované mým neobvyklým životním zkušenostem, podíváme se v něm jak mi s tím pomohli mí přáztelé z Albedoru.

Jakmile vypršel falešný pocit štěstí po té co jsem se rozvedl a díky čemuž jsem si pořídil vše co mi žena nedovolila, nebo na co jsem díky manmželství neměl peníze, obrátil jsem se na své přátele, kteří díky tomu že jde většinou o dívky, dalo by se to řešit tak že by mi určitý druh dámské společnosti mohla z nich dělat ta, která má zrovna čas, ale zase bych jí nemohl představit svým přátelům a rodině.

Nejvíce času tehdy měla z těch albedořanek nějaká Magda R., (příjmení neuvádím aby nedošlo k nějakýám nepříjemnostem) která je odbornicve na počítače se zaměřením na webové aplikace, konverze a i montíž PC. V rámci svého oboru za pomoci několika dalších vznikla internetová aplikace, která mi hledala ženu, nebo dívku s podobnými vlastnostmi jako mají ty albedořanky. Co sama neuměla, udělaly ty ostatní. Spojovacím článkem mezi mnou a v pozadí tou aplikací a ženami na internetu byl výstupní produkt aplikace GRS - Girl Recommending System byl na mých stránkách kde byly informace o tom kdy a kde jsem viděl jakou dívku s tím aby se mi dle nich ozvala.

To co z toho nebylo nikdy vidět byly věci které ty mé kamarádky ohledně toho dělaly na svých počítačích a na počítači který tomuto projektu sloužil jako server. Ten vše vyhodnocoval a jelikož použití umělé inteligence nefunguje na mezilidské vztahy nejlépe, postupně vyčerpal svoji kapacitu. Co je na tom vlastně zajímavé natolik že Vám o tom tady vypravuji svůj příběh? Nevím jak Vy, ale podsle mne je velmi zajímavé sledovat jak vypadá ochotná pomoc od lidí kteří chtějí pomoci svému příteli v nesnázích. Může to také zajímat ty z Vás, kdo se zabývají vědou a technikou, protrože to může dát směr vývoji umělé inteligence.

Mí přátelé z Albedoru nejsou z hlediska našeho pojetí praktického života zrovna nejchytřejší a jejich najivita a důvěřivost by jim ublížila, nicméně co se týká technických potíží, umí si poradit velice dobře. V případě tady tohoto projektu je na jednu stranu dobře že se chrání tím že se zdá že jde o mojí fantazii a to hned ze dvou důvodů:

1. Získávání informací a dat nelegálním způsobem - osoby tvořící tento projekt získávaly kontakty na ženy na internetu nabouráváním databází růuných společností, infikováním počítačů růlznými spywary a Spamem. Nechyběly ani napíchlé skripty formulářů.

2. Nezvyklý desdign vlastnoručně vyrobených zařízení - Některé věci nebylo možné si nechat včas přivézt z domovského světa a bylo třeba je vytvořit z na Zemi dostupných součástek. Výsledek byl sice funkční ale vypadalo to hrozně a funkce neodpovídalsa různým bezpečnostním normám, takže hrozil úraz, vyhozením pojistek, rušení televizního a rozhlasového signálu nebo rušení mobilních ztelefonů apod.

Naštěstí jsou řídící počítače zuákladen a laboratoří dovezené z Albedoru včetně operačního systému ARAX, který se vyznačují tím, že i když je architektura konstrukčního provedení na pohled shodná s našimi běžnými počítači typu IBM PC AT/XT, ATX, fungují s ARAXem jako naše Qantové počítače. Je tak na nich možné za cenu dočasného snížení výkonnosti a rychlosti možné provádět složité analýzy ať jde o analýzu okolních zařízení a vygenerování ovbladačů k nim, může jít také až i o analýzy astronomických výpočtů jak nejlépe podniknout dlouhý mezihvězdný let s maximální rychlostí a minimální spotřebou energie, dekódování a překódování programu, databáze, nebo simulace fubgování lidského mozku.

Ovládání je přitom jednoduché jako Windows, i když ARAX má spíš blízko k Linuxu, pokud jde o způsob jeho uspořádání. Na rozdíl od Linuxu se dá do Araxu instalovat nový program stejně snadno jako do Windows a je mu jkedno jestli jde o program pro Windows, Linux, Solaris, nebo jiný systém. Pokud mu nedáme hned podporu, za nějaký čas si jí udělá sám.

U toho GRS tak šlo udělat jednak to dešifrování fatabází, ale šloí napsat programy které uměly řešit prtoblém proč to nefunguje a hledat řešení jak nalákat ženy na tento projekt. Bohužel to bylo díky tomu naopak ještě horší, ale stroje ať jsou jakkoli dokonalé, nikdyx je nepůjde pouižít na hledání partnerky. Něco jiného jsou seznamkové servery, ale vlastní konverzaci uživatele můžského pohlaví s uživbatelem ženského pohlaví si muž musí udělat sám.

GRS mělo i konverzace automatizovat takže vybraná žena při osobní schůzce už měla o mně vše vědět a já o ní za minimum času. To asi nikdy nebude fungovat.

Ručně to mohu udělat třeba tak že dělám weby a píšu blogy a dávám se na různé servery preo komunikaci lidí s lidmi počínaje třeba Facebookem, Badoo, MSN, Google, nebo Lidé CZ. Patří sem i psaní blogu kde napíšu o sobě vše včetně nedostatků a když je to možné dokreslit situaci pomocí foztek, videí a pokud by to šlo tak přímého koukání ke mně do bytu webovou kamerou.

Pokud se chcete na něco zeptat, stačí napsat komentář. Výhoda blogu je že u webu bych Vaší reakci tak jak to umím udělat, musel dát ručně na web. Blog to udělá sám. Stačí vyplnit formulář na webu.

R.H.

Další hospoda kam zasčínám chodit

6. srpna 2009 v 15:16 | R.H. |  Hospoda
Každý rád zajdeme občas na pivo a v mém případě se blíží doba kdy si budu moci brát s sebou rozdělanou práci ven. Zatím to není moc potřeba ale stalo se mi někdy že jsem třeba chatoval na seznamce s nějakou ženskou a měl jsem přitom chuť na pořádné točené pivo, nebo mne napaslo s čím se chci se světem pod+ělit napsáním článku na tento blog, nebo jsem měl rozdělaný nějaký web.

Kromě toho že chodím na ty Uhelky se můžeme sejít v restauraci Na Ladronce. Je to v mém okolí, dobře se tam vaří a je ztam internet zadarmo. Stačí si přinést s sebou notebooka a je-li správně nastavena WiFi-karta, lze se tam připojit. Bohužel nějak neumí správně vychladit pivo. To je škoda hlavně u Pilner Urqel 12tkykterá když se dobře vychladí, třak je to pivko jako křen.

Zatím to není moc potřeba a měl jsem tam notes jen jednou kvůli tomu, abych si aktivoval jejich připojení. Jeden můj dobrý kamarád který je také můj soused si to tam nosí, protože se mu nedaří vždy si naplánovat práci na počítači s použitím interneu tak, aby vše stihl v práci nebo doma. Mě se to zatím daří, taky dělám něco jiného než on.

Tento článek píšu spíše jako zajímavost pro své kamarády z hospody, aby věděli kde se se mnou mohou setkat v hospodě.

R.H.

Jean Michel Jarre inspiruje mojí hudební tvorbu

3. srpna 2009 v 11:33 | R.H. |  Hudba
Na stránkách o mé hudbě - www.rhmusic.org, se lze dočíst o zdroji mé inspirace hudební tvorby, kteým je vedle Mike Oldfielda a Vangelise také francozský skladatel elektrofonické hudby - Kean Moichel Jarre. Je tam o něšm pojednáno jako o zdroji inspirace ve článku, kde se píše o vývoji mé tvporby, kdy jsem si právě občas pomáhal tím že jsem použil něco z jeho hudby. Pokud jste to slyšeli, tak jste dokonce jmenovali dfalší hudebníky používající elektronické klávesy, což dokazuje že je elektrofonická, elektroakustická a počítačová hudba vesměs použitá a nic nového pod sluncem se tam udělat nedá, nechceme-li opustit pole normální hudby a pustit se do tvorby abstraktní atonální hudby, což už také není nic nového díky začátkům a ranné tvorbě skupiny Pink Floyd, která na svou dobu uměla dělat všelijaké vylomeniny se zvukem.

Jean Michel Jarre se snaží pořád dělat normální hudbu kterou lze poslouchat, ale co se týáká kompozičních postupů, nic nového pod sluncem. Pro něho je akorát nové zkoušet skládat techno, což mne ze začátku jako velkého obdivovatele Jarreho hudby pobouřilo, ale sklon dělat to slušně a melodicky tam zůstal tak je to v pořádku. Na rozdíl od něj si techno můžu dovolit dělat, protože jsem mladý.

Co se týká výše uvedených stránek, chystám se je celé předělat. Budou mít nový design a dám tam více ukázek. Až to bude hjotové, poznáte to sami. Mám lepší vybavenéí, tak až se vše naučím ovládat, hodlám si sám dělat i videoklipy.

Každopádně se nelekejte toho, že se moje hudba moc podobá Jarremu až tak že je to vykradené. Jarre je silný inspirátor.

R.H.

Nechoďte v Praze po trávě

1. srpna 2009 v 9:54 | R.H. |  Pro zasmání
I když tento čřlánek je spíš trapas, je v rubrice "Pro zasmání" protože je to další situace typu "den Blbec", kdy se něco nedaří. Vedle zapomínání věcí, padání do díry, či nechtěnému poražení či shození něčeho, se občas šlápne do něčeho ošklivého.

V Praze není radno chodit mimo chodník, protože když se venčí psi, zbydou po nich hlavně v trávě nepěkné pdúpadky. Nejlewpší je do toho nechtěně ščlápnout když se jde někam na úřad nebo kamkoli kde si potrpí na čistotu a teď tam přijde něškdo s něčím takovým na botě a roznese to po tom úřadě.

Při mé smůle se mi to stalo když jsem šel pro něco k doktorovi a víceméně před vchodem jsem šel přes ulici a byl tam kousek trávy, kde byl takový psí výkal zvláíště pdpormý a důmyslně maskovaný, takže podle nadávání jsem zjostil že jsem do toho šlápl. Poťapal jsem jim schody a halu s čekárnou a kdyby mne nevyhodili očistit si boty, vyznačkoval bych cestu až do ordinace.

Aby se Vám to nestávalo, nechoďte pokud možno po trávě. Netýká se to asi jen Prahy, ale neukáznění majitelé psů jsou kdekoli a kdekoli nechají svého psa vykonat potřebu tak aby se do toho šláplo. Do trávy to jde ale nemělo by se pak po ní chodit. Bylo by dobré při venčení toho psa nasměrovat tak, aby to bylo nšěkde u domu nebo na kraji aby se tomu dalo vyhnout. Kór když tam jde člověk který špatně vidí, nebo nevidí vůbec, dostane někde zbytečně vynadáno že smrdí a zašpiní někde podlahu.

Děkuji

R.H.