Tak co, zajdeme na jedno?

24. července 2009 v 12:45 | R.H. |  Hospoda
Nejen od práce, zábavy doma a různých konéíčků je člogvěk živ a jako každý chlap mám rád pivo a občas si na něj zajdu. Jak to tak v hospodě bývá, u jednoho nikdy nezůstane, kór když tam člověk potká lidi které má rád. Jednu moc fajn hospodu v blízkosti mého bydliště peovozoval můj bratr, který nyní provozuje restauraci Na Ořechovce, zvanou U 7 statečných, nebo-li Bar Calvera -http://www.calvera.cz.

Takhle to tam vypadalo. Fotografie zachycuje kuchaře ktzerý tam pracoval a výborně vařil. Bůh ví kde teď pracuje. Všichni včetně personálu jsme v té restauraci Na Cibulce" dříve U Andrásů byli ztak nějak kamarádi. Bylo tym dobré pivo a srandy jsme yi užili spoustu. Z těch největších žádené fotky mobilním telefonem, natož pořádným fotoaparátem nemám, protože bycxh o něj asi přišelm nebo pokud ny mi ho neukradli, ztak by mi ho rozbili.

Obřaqs jsme tam i s mámou zašli na oběd le já tam chosil odpoledne na pivo a dával jsem si tam i večeři. Bývalo to tam fajn a pokud by se někdo pozasdtavoval nad tím že ty lidi ba fotkách nezná, ale někteří z nich mohou používat internet třeba v práci a poznat se tam.

Tím pádem bych s některými mohl opět navázat kontakt i když pokud si dobře vzpomínám na jejich osudy, nevypadalo to s nimi moc dobře ale je to tak dávno že se situace mohla změnit tak uvidíme co z toho vznikne.

S některými kamarády z hospody se sytýkám i nyní a když je možnost vzpomínáme tady na tuto hospodu. Součástí mých webových stránek byla i satránka této hospody která některým ze stálých hostů idlala radost, protrože tam bylo hodně fotek na kterých se poznali.

Dnes chodíme do jiné hospody, která je kousek výše nad tady tou, kterou můj bratr prodal a na místě resytaurace ze které mám ještě více fotek které najdete i na jiném mém blogu v rubrice na téma "Hospoda" ale na ukázku to asi stačí.

Ještě by snad stálo za zmínku že máme speciální přípitek, který jsme si vzali do náhradní hospody zvané "Na Cibulkách". Oficiální název je Na Cibulkách F.C. Uhelné sklady, ale prý tam bývá špatná společnost, kde by se mi mohlo něco přčihodizt. Moc tam nechodsím ale je to taky fajn. Ten přípitek se děll tak že se drží pivo zezhora a ťuká se spodkem sklenic. Přitom se zařve "Kameny vole!" a po ťuknutí které zní jako když o sebe zavadí oblázky ve vodě se odpoví ještě hlasitěji "Kameny ty vole!"

Tato hospoda které říkáme Na Uhelkách má ze zadní zterasy nad hřiuštěm tento výhled na Prahu a občas tam v pátek večer bývá živá folková a Coutry k
apela. No - Coutry kapela - 2 akustické kytary a jedna basa a všichni tři kluici zpívají.

To co chodilo na Cibulku, chodí sem. Občas se tam stý
kám s někzterými lidmi, kteří jsou
slušní a ve spojení s nimi nějak jsem. Ledacosa se tam dá sehnat a spoustu věcí se dozvím a občas i sám někomu poradím.

Můj bratr měl také různé atrakce. Nwjvgětší byla televize promítaná na plátno. Pouštělo se to hlavně když byly nějaké přímé sportovní přenosy z důležitých sportovních událostí. Ponejvíce to byly přewnosy z různých Mistrovství ve fotbale a hokeji a Olympířské hry. Jen jednou tam byl přenos z rockového koncertu, ale hlavně ten sport. I s tím se dala užít legrace, protože k tomu bylo i video tak jsme si jednou pouštěli porno. Škoda že už to není.

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama