Slečno, uměla byste mně vzíát na koně?

22. července 2009 v 16:08 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Vážení přátelé,

Nejprve bych se rád omlubil že k tomuto článku nemám pro iluistraci nebo zpestření žádnou fotografii, nebo obrázek. Třeba byste mi k nějakému mohli dopomoci. To říkám hlavně proto, že bych tady tu věc potřeboval mít nejen na fotce, ale hlavně naq videu kvůli aktualizaci stránek společnosti Allied Social Services kteráse nyní už asi 2 roky jmenuje jinak a bylo by dobré ukázat že se není u pohovoru čeho bát a to ani vyzkoušení si nisit mně na zádech. Je to volovina, ale mí přátelé zjistili že mne kromě běžných věcí žena i tímto udělá radost, tak proč to neuplkatnit v práci. Podobný článek je k dispozoici na jiném mém blogu a soice na http://robin.hronek.sblog.cz/2008/04/23/4, kde je o tom víc.

Jak jsem se k tomu dostal, Hlavně jsem se k tomu dostal blbnutím o ,přestávkách ve škole s čímž byla občas legrace. Po vychození školy jsem se k tomu dostal mimo blbnutí s albedorskými kamarády což byly většinou a jsou holky které to mimochodem dobře umí, nicméně takové věci jaké dělá ta společnost Allied Social Services se děšlaly i tenkrát a já se zapsal na školení kjde to využiji. Tím pádem jsem to chtěl po každé ženě kterou jsem potkaůl a navíc jsem se učil dělat s počítačem kde jsem to měl zpracovávat. Tehdy to dělali kolegové mých přátel na svých základnách a pro jednu jsem to dělal za použití tehdy dostupného vybavení, které za moc nestálo. Tehdy nebyl internet takse vše psalo na stroji a posílalo poštou. Dopoisy respondentek tzv. Branného náboru byly čřasto špatně čitelné, protože ani psací stroj neměl každý. Jediný počátač který jsem na to doma měl byl 8 bitový Atari na diskety 5,25 inch, které už asi mnozí z Vás nepamatují.

Jediný pořádný počítač byl na základně Albedořanů v nitru kopce Černý vrch na Smníchově. Část pro zpracovávání vstupních dat byla tvořena pozemským počítačem, který byl tehdy to nejlepší co se dalo koupit, ale zálohovací systém vyl starodávný. Velkokapacitní záloha se dělala na páísky. Z celého toho Branného náboru zbyly moje vzpomínky a jak byla v Praze ta povodeň tak se dochoval kotouč zte kterého se podařilo akorát načíst zdroj programu a záznam jčedné osoby která to dobře zvládla a byla to jedna moje učitelka Japonštiny o kterém tui někde byla řeč v pojednání o tom, jak jsem se učil japonsky. Na nové mašině to nejde ale údaje o té paní lze přehrát na tom tehdy použitém počítači kde se to zobrsazovalo velkými zelenými hranatými písmeny na malé vypouklé obrazovce s kulatými rohy.

Za dob toho Allied Social Services už to bylo jiné. Už to měšlo stránky, já měl pořádný počítač a na poslední pohovor i notebook, tak to už bylo véíceméně profesionálně dělané. . Vzhledem k tomu, že jsem si na to vše pořizoval sám na vlastní nákladyx a to až když jsem se rozvedl, takže už to nebylo zas tak potřeba, nefungovalo vše jak mělo. Noztebook neměl baterii a CD-ROMK a fungoval tam Windows 95 přestože na velkém počítači vbyl Windows 98 a začínaly IxPéčka co by horká novinka. Kdyby se toho tak lidi nebáli, fungovalo by vše perfektně.

Ta společnost anižby jí musela přebírat jiná firma všude kromě České republiky funguje. Takových vořechů co byli ochotni si říkat ženám aby je nosily na zádech, je na světě víc a díky lepšímu vychování lidí zejména v severní a západní Evtopě a v USA mají štěstí. Pochopitelně že ty dotyčné respondentky něčeho takovéhleho si o tom myslí svoje, ale na rozdíl od Češek si to nechávají pro sebe a děljí co se po nich chce a aby byla spokojenost maximální, dělají jak je to báječné. To je vbšak ale individuální.

Měl jsem štěstí celkem 4krát ale píšu to sem spíše jako zajímavost a budete-li chtít vědět víc, sztačí napsat komentář.

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama