Mám být v životě sám?

18. července 2009 v 13:59 | Robin Hronek
Těžké je si v dnešní době nějak uspořádat svoji budoucnost, zvcláštěpak když člověk neodpovídá obecně zažitým představám a tomu, co se od něj obvykle očekává a není brán příliš vážně. Patřím totiž k lidem kteří se liší od ostatních tám, jakým způsobem řeší každodenní problémy. V mém případě je to zatím ještě dobré ale časem to může být velice špatné. Na jednu stranu je trochu na překážku že vím přesně co by mi v životě nejvíce pomohlo, protože lidé takoví nejsou, zejména ženy. Byl jsem sice chvíli ženatý ale nikdy to není ono. Pojďme se podívat na to, co vše jsem vyzkoušel a na čem to hasne.

Jak člověk vypadá není důležité i když u mužů v otázce seznamování ano, nevypadám já zas tak špatně abych se holkám nelíbil. Problém dnešní doby je v tom že žádné ženě nestačí když je na ní její muž nebo druh hodný a má jí rád a pokud může tak že se o ženu postará, protože za to si toho jak známo moc nekoupíme. Zkoušel jsem všechny možné seznamky včetně internetových, které však vedly pouze k ztahlcení mé schránky Spamem a viry.

V rámci toho byly jednen čas na mých osobních webových stránkách vlastní stránky na hledání partnerky.Ty nezabraly a tak jako vedlejší produkt studia Bible se Svědsky Jehovovými byla možnost si někoho hledat tam. K tomuto účelu byla taky stránka. Pochopitelně že to taky nevyšlo a navíc jsem byl obviněn ze sobectví. Mluvil jsem tam trochu moc o tom co bych já potřeboval místo toho co mohu své partnerce nabídnout já. Mám tedy v kapsa další plán, který snad vyjde:

Blog který máte před sebou je na serveru který je provozován televizí Nova. Pokud mám na to čas a nebo pokud to stihnu, mezi mé oblíbené publicistické pořady patří vedle Víkendu, Občanského juda a 112tky občas také pořad "Na vlastní oči". Měl bych totiž pro refakci tohotzo pořadu svůj osobní životní příběh, ve kterém vyjadřuji obavu z toho kdo dá na mne pozor, kdo mi poradí a pomůže s řešením situací které bych nemusel zvládnout. TV-Nova by sklamat neměla pokud pojmeme irčité momenty ze soužití mne s nějakou ženou jako realityshow. Také jsem totiž když byly tyto věci nové některé viděl abych poznal co to je.

Aby bylo dotyčné ženě co nabídnout z hlediska finančního a hmotného zabezpečení, obávám se že k tomuto účelu budu potřebovat nějakou organizaci, která by se o to starala. Sám nemám ani na používání služeb speciálních (slušně řečeno) masážních salónů nebo nočních podniků k tomu aby mi v životě nechyběl sex a sociálních pracovnic na domácí výpomoc.

Pokud je to nutné jsem ochoten a donucen situací se o druhého starat což bych jako sobec asi nedělal a v případě této fotografie bych dal svoji matku někam do starobince protože je po mozkové mrtvici a je třeba jí se vším pomáhat. Sám to ovbšem pobčas nezvládám a mějaká ta moje družka by chtěla abych se staral spíše o ní než o mámu. Takoví lidé nejsou aby se nějaká žena chtěla starat i o mojí matku včetně lidí kteří se snaží být lepší než všichni ostatní.

Navíc se sdám nedovedu bránit v případě napadení což má muž být schopen protože žena je obvykle menší a slabší. Z tohoto důvodu se mi moc líbí vysoké a silně vypadající ženy aby nějakáí ta moje družka převzla tuto funkci. POřesto co je předváděno v pořadu "112" nemusí vždy vše fungovat správně. Moje matka taková není a taky už na to asi dvakrát doplatila. Nic se jí sice nestalo ale být okraden kapsáři není nic příjemného. Kdysi dávno jsem s tímto problé,e, chtěl jít do pořadu "Tabu" ale mezi tím se to nějak vyřešilo a ten pořad navíc přestal existovat.

Z tohoto důvodu ač nejsem zas tak malý, měřím asi 173 cm, měl bych rád ženu větší asi 175 a více. Aby z toho měli užitek i ostatní muži kteří jsou v podobné situaci, mám to v plánu už asi 10 let ale abychom předešliu zvytečným otázkách a dohadům, bude pro čtenáře lepší hovořit o tomto projektu jako o takové mojí představě, jak by to asi mělo vypadat. Existuje totiž o tom stránka kterou Vám chci ukázat a je napsaná tak jako že tu už taková společnost je. Nicméně tu máte prostor i vy tak to můžeme kdyžtak probrat. Dnes už je to něco jiného ale k disoizici je to jako prezentace společnosti Allied Social Services která by služby tohoto typu také poskytovala. Funovat to má tak že si zákazník zavolá na speciální telefonní číslo a objedná si domů ošetřovatelku. To že bych si z toho jednu pracovnici vzal pro sebe je logicky dané.

Některá pravidla jakého si výběrového řízení jsou na uvedeném webu popsánaa dají se použít i u výběru partnerky pro mne. Bohužel nemám po ruce a v Galerii nějaké další fotografie které bych v tomto článku použil tak toho nechám. Jisté je jenom to že by TV Nova mohla natočit se mnou jeden díl "Na vlastní oči" a pak něšjaké hledané ženě dát nějaké peníze. To je ale jen můj nápad. Hlavně aby byla tak v mém běku, větší než já, byla na mne hodná a pomohla mi občas s mámou.

Dalo by se o tom napsat toho godně ale bohužel i když toto o sdobě neřeknu chtějí se mnou ženy jen kamarádit a dál to nejde. Tohle by ale pomohlo. Další materiály budou k dispozivci v dalších článcích.

Pokud odkazy nefungují, tady jsou znovu:


Allied Social Services: http://www.mujweb.cz/www/asservices


R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama