Lidé kteří mne opravdu mají rádi II. Partnerské soužití

25. července 2009 v 13:09 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
V minulém článku o lidech kteří jsou mými nejlepšími přázteli jsem se zmínil o tom jak jsem poznal věci které už dneska všichni známe a běžně používáme a lidi ze kterých si můžeme vzít příklad ve vzájemné pomoci, spolupráci při řešení čehokoli včetně něčích osobních problémů typu "jak si najít partnerku/partnera", "jask si přivydělat" nebo " jak technicky vyřešit používání čehokoli nejlépe zdarmna" apod. Poznali jsme že v rámci tohoto smyslu mají albedořamé velmi dobře organizovanou celosvětovou séť svých základen.

Nebylo mi ani pořádně 15 let když se právě tito lidé postarali o to, abych měl v životě zastání a ochranu foremou družky. Byla to Marie Smaulová která mne měla ráda a stále má, ale k tomu se dostaneme později. Nyní je důležité to, ýže jí nevadily moje nedostatky plynoucí z mého zdravotního postižení, přičemž ona sama je naopak zcela zdravá. Ona stejně jako ostatní Albedořané není na rozdíl od Homo Sappiens sobecká, takže nepřdmýšlí o eventuálním partnerovi jako o zdroji obživy a v případě manželství o zdroj živení rodiny, ale jen jako na kamaráda nebo ploditele. V případě Marie Smaulové jsem jím já a v případě rodiny se umí uživit sama.

Lromě duševních vlastností je podle našioch měřítek moc hezká až tak že by se dobře uživila jako modelka. V současné době když jsme vedle sebe a stojíme, musím se trochu zaklonit abych se jí podíval do očí. Já měřím asi 173 cm a ona asi 183 cm. Mezi mými albedorskými kamarádkami jsou holky měřící i přes 2 metry a pro všechny platí že mají velmi bledou pleť a velké ztmavé pronikavé oči. Marie má navíc krásné dlouhé černé kudrnaté vlasy. Na osobní ochranu nejen sebe ale i mne je nejen cvičená ale stejně jako ostatní albedořanky má velkou sílu. Síla jedné dívky z Albedoru = u dívek menšího vzrůstu 165-175 asi 2 silným pozemským mužů a u těch větších 0.5 HP (síla asi 10 silných mužů). Rozdílem v gravitaci mezi gravitací Země a Albedoru to není. Země a Albedor mají víceméně stejnou gravitaci Tyto informace sem píši proto že v pčřípadě vypmutí systému PELS budu takovou ženu mít i tak abyste to viděli, takže je lepší nás nechat rovnou napokoji. Albedořani jsou mírumilovní lidé a i v sebeobraně by Vám ublížili což nechtějí. K tomu se dostaneme později.

Do té doby než mi to poižívání systému PELS u té Marie vadilo, prožíval jsmem šťastné chvíle nejen kdekoli no a vedlo to už v necelých patnácti ke skvělému zahájení sexuálního života. Marie byla na 15 let na tyhle věci velice šikovná. Na rozdíl od toho jak byste mi tradili a pomáhali Vy lidé, získání této dívky bylo rycxhlé a snadné. Vy lidé byste mi poradili seznamku, inzerát, nebo navazovat hjen tak konerzaci s řenami v hospodě nebo kdekoli, což by vedlo akorát k tomu že bych dosztal přesa dršku, nebo by rande na inzerát nevyšlo kór kdyř by si někdo takto dělal z lidí legraci.

Už díky tomu že mne už na začátku mého života Albedořani umožnili přežít, záměrně kvůli dodržení kauzality díky čemuž se postarali o to aby existovbali jen jako moje fantazie, neovedli dokonalou práci takže se u nich všeobecně od té doby ví že jsem pako, které je kromě špatného zraku a motoriky postiženo Autismem, takýže je poztřeba některé věci řešit speciálním způsobem. Tím pádem se i družka nemůže opatřit u Vás obvyklým způsobem, který se i na Albedoru používá, ale jelikož se tam lidé k sobě chovají daleko lépe než lidé na Zemi, jde vše snadno dohodnout, udělat a zařídit.

V případě mne a Marie postačilo mému prvnímu albedorskému klamarádovi, aby sestrojil přístroj který umožnil navázat spojení s Albedorem a požádat o pomoc ohledně toho, že by byla potřeba pro Robina Hronka nějaká kamarádka, která by ho (jako mne) dále vyučovala a zároveň mne uvedla trochu do života. Za týden pozemského času se ten můj kamarád Konwan Skywalker sešel s jakýmsi Oliverem Mac Smaulem, což je otec Marie Smaulové. Zbytek si ti dva ddohodli v hospodě u piva a byla ruka v rukávu.

Ona se tehdy Marie Smaulová na škole přihlásila do Albedorské Armády, která sice neválčí ale aby tato instituce něco dělala, pořádá výcvik mládeže pro přežití v těžkých životních podmínkách. Speciální tábory neposkytují dostatek výcvikového programu jako je pořadové cvičení, opičí dráha, dostat se bez ničeho z džungle do civilizace a tak. Nejlepší je pčast na kosmickém programu, konkrétně výzkum cizích světů. Valnou část albedorského kosmického programu zabírá zkoumání planety Země a její civiůlizace. Přežití mezi dikovými pozuemšťany je parádní adrenalinový zážitek. Tím pádem většina mých albedorských přátel jsou mladé dívky na vojně. Ono je to tam totiž obráceně. Silnějším pohlavím je tam pohlaví ženské.

Bohužel mi vadilo že se v rámci dodržování kauzality (neporušovat přirozený vývoj civilizace kterou zkoumáme) Marie nezjevila mým rodičům a bylo mi dovolenou hledat lásku u pozemsakých žen. To proto abych se sám přesvědčil o tom, že pozemští lidé nejsaou tak hodní jak by bylo potřeba. Vyl jsem sice díky tomu ba i asi rok ženatý a opravbdu to stálo za starou bačkoru.Zavinil to můj táta který se rozvedl s mojí matkou a tak nebyly peníze nato abych měl vlastní rodinu.. Proto se také mj. zabývám Biblí se Svědky Jehovovými což nebude asi taky úplně ono, protože to jsou pozemští lidé, ale ti se aspoň nějak dsíky Bibli chovat se k sobě vzájemně nějak jako Albedořani. Na to v tomto blogu kdyžtak udělám rubriku a psát články o mém živoztě do ní.

Díky tomu se ale můžeme podívat na principy spolupráce na pomoci bližnímu na konkrétním příkladu konkrétně v oblasti hledání partnerky. Bohužel to ale nefunguje nejen kvůli přirozené sobeckosti pozemšťanů, ale vůbec díky přístupu k věci. Albedořani mi umí pomoci se věším, nebo dát radu jak něco udělat, ale na mezilidsaké vztahy to nefunguje nejlépe. Navíc jsem se obrátil na někoho, kdo mi pomohl ve svém oboru. Tak vznikl projekt známý jako GRS - Girl Recommending System.

Albedořani jsou totiž vynikající inženýři, geniální konstruktéři a špičkoví programátoři a vůbec dobří vědci. Jejich domovská civilizace je celá jaksi vědeckotechnicky založená a emoce tam jsou velmi slabé. Zatímco lidská společnost sice má dobrou technickou úroveň ale má oproti té albedorské něco navíc. To něco je větší srdečnost. Nevýhodou toho je že nic z toho co mí přátelé pro mne ddělají, nefunguje protože citová náklonnost a sympatie jsou věci, které nelze zvážit, změřit, počítat a hodnotit. GRS tedy obsahovalo informace o dívkách podobných albedořankách, kdy a kde jsem je viděl, podle čehož se mi mají ozvat. Byla z toho stránka kterou jsem měl na svém webu, kde tohle vše bylo spolu s radami jak se ke mě chovat hlavně tehdy když dám najevo že se mi ta daná dívka líbí.

Marie Smaulová když zjistila že jsem se takto poučil a chci se k ní vrátit, vynyslela něco podobného na hledání sebe samé a těch, kdo jí s tím pomáhaly. Než Vám povím o co šlo, podíváme se na tu spolupráci:

V případě jak GRS, tak Saverobin, si nejbližší naši albedorští přátelé kteří nás oba dobře znbají sedli (konkrétně sedly) k počítačům a v rámci sítě a sítí těch základen si na to vytvořily pracovní skupinu kde se doimlouvaly, dávaly dohromady dokumentaci a pak z toho udělaly webovou prezentaci. Ta nejdříbe šla v rámci té sítě aby jim pomohl někdo další a tak. Marie Smaulová toho umí oproti ostatním albedořankám dfost málo stejně jako pozemské ženy, takže jí bylo třeba v rýmci jejího projektu na mou záchranu pomáhat s některými věcmi týkající se administrace, jako je třeba zpracovávání údajů v databázi MySQL a práci sní a jak udělat web nebo připojitke skupině da\lší počítač (osobu ke skupině projektu na jeho doméně). Proto mají tyhle věci takové divné názvy, protože jde o domény projektů. Tato doména na síti vyjadřuje název skupiny vzdálených síťových složek určených ke sdélení dat bez nutnosti práce v místní síti. Tím je umožnědo sdílet dokumenty ve skupině aniýby byly zapnuté potřebné počřítače a je možný přístup kdekoli a kdykoli.

A co nato ten Konwan Skywalker? Kupodivu nic, kór když jeho děti spolupracují na tom Saverobin protože jsou chytré na počítač. Díky tomu jí i Vy můžete vidět a asi jí i znáte, ale ne jako Marii Smaulovou, nýbrš jako někoho kdo tak přesně vypadá ale jmenuje se jakkoli jinak. Nejedná se o inkarnaci, ale o užití nějakého jména a adresy nutné k výrobě dokladů. Znamená to tedy že když znáte takjovou osobu na kterou se hodsí výše uvedený popis ve stati o Marii Smaulové, stačí mne kontaktovat zde na blogu pomocí zprávy autorovi, nebo e-mailem na adresu robinx@volny.cz . Děkuji. Pohovor odhalující vlastnosti Marie S,aulové bude proveden ihned jak si domluvíme schůzku. Platí to i o kterékoli jiné albedořance - tedy vysoké dívce která mi vzhledově někoho z Albedoru bude připomínat.

Proč to může být i jiná dívka? Je joch tu z Albedoru hodně a jelikož se o mne musí samy starat když potřebuji dámskou společnost, nemá díky práci třeba ta Marie Smaulová čas, což platí o všech. Díky tomu, může Saverobin fungovat púroztože ty Albedořanky si udělaly doklady, na které si našly práci ke které potřebují normálně existovat a tak je zabráněno poruchám způsobeným přetížením emergetické sítě. Systém PELS zpotřebuje 75% veškeré energie vyráběné termonukleárním reasktorem každé základny a mikroreaktorem adaptéru. Je-li energetický systém přetížen, dochází k výpadkům jednotlivých systémů základny. Pokud nevypadne systém PELS, může dojít k výpadku světla a tepla, počítačové sítě, poruchám vzduchotechniky, poruchám chlazení reaktoru které by mohlo vést k jeho explozi a ekologické katastrofě. K tomu naštěstí nemůže dojít protože bezpečnostní systém místo toho vypne jiný podsystém.

Jelikož to ale vypadá že i toto nebude fungovat, chystá se inovacxe zastaralých základen a stavba nových se dvěma reaktory místo jednoho. Když nejde něco zamaskovat tak aby to pro Vás bylo mojí famntazií, prezentuje se to jako nějaká speciální věc jako: Středisko pro měření rozhlasového a televizního signálu, středisko na hlídání bezdrátových komunikací, Anténa pro mobilní telefony, anténa vysílače internetu bez drátu (WiFi), nebo vojenský prostor příoadně vědecké pracoviště.

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama