Kteří lidé krom rodičů a příbuzných jsou mí nejlepší přátelé?

24. července 2009 v 19:06 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti
Máme tu další článek o mém vnitřním světě protože takto nebudu za doševně nemocného, ovšem skutečnost je mnohem složitější. Jisté je však na příklad to, že pokud se stýkám s lidmi kteří mne oprvdu mají rádi a jsou schopni a ochotni mi s čímkoli pomoci, pokud to nezasáhne do obecné= reality tím , že by pomoc zanechala viditelné a hmatatelné následky.

Podívejme se na skutečnosti které nejspíše těžko pochopíte, ale nemohu si pomoci, - je to tak. V takovém duchu je tvořena sekce mých stránek, věnovaná tématice "UFO" kde se lze dostat k mnoha zajímavým věcem i přes to že ne vše je zcela aktuální.

Jako první věc která není nikde popsána pořádně na |Internetu je způsob, jak návěrtěvníci z Albedoru docilují toho, že je pro valnou většinu lidí nejjednodušší si myslet že jsem si tyto své přáztele vymyslel spolu s celým Albedorem a se vším co k tomu patří. Základní princip zná pozemská věda od 50tých let 20tého století díky tzv. Filadelfskému experimentu. Šlo o to že když se vystaví letadlová loď silnému elektromagmnetickému poli, radary ji nezachytí. Bohužel to dopadlo špatně. Někteří členové posádky se zbláznili, nebo zemřeli, případně nadobro zmizeli.

Nervové buňky a nervové impulzy jsou také v podstatě a svým způsobem elektrické, ale řádově v daleko nižších jednotkách pro měření elektrických fyzikálních veličin, takže jsou v běžné elektrotechnice k ničemu, ale funguje to taky. V tomto případě je třebaq vědět že po mém předčasném narození byly nenávratně poškozené části mozku funkčně nahrazeny neuroprotetickým inplantátem, který umožňuje ry Albedořany smyslogvě vnímat protože se jedná o datoivou projekci smyslů z prostoru ukrytého v silném elektromagnetickém poli. Systém který toto umožňuje se nazývá PELS /Oersonal Existence Location System, který pro výzkum Země vyvinula albedorská počítačová společnost Biotech Inc. Sestava se kromě řícícího počítače s příslušným softwarem skládá na objednávku výstavby budoucí výzkumné stanice obvykle z osobního PELS adaptéru který je na opasku a vypadá jako taková poněkud větší hranatější ledvinka, adaptéru pro vozidla který v provedení pro osobní nebo nákladní auto vypadá jako dva trochu tlustější nárazníky s kabewly, nebo půlměsícovité čí prstencovité adaptéry pro budovu a konečně adaptér tvořený minimálně čtyřmi sloupky pro ukrytí nějaké exteriérní plochy, jako ke třeba kus pole, louka, vodní plocha apod. Pro vodní plochy se používají adaptéry kde saloupky jsou zapuštěny do plovoucích bójí. Používá-li se to přesně dle návodu k obsluize, můžeme tak aniž byste o tom věděli třeba uspořádat technopárty i bez povolení protože vybrané místo nebue existovat pro širokou veřejnost a tak tam můžeme vyřvávat jak chceme. Uklíýzet se musí i tak, protože fyzikální zákony uvnitř časoprostorové kapsy tviřené tímto systémem jsou totožné s prostředím mimo pole a tak po jeho odstranění zlstanou následky té techmnopárty, kterou jsme si tu jako příklad uvedli

Aby iluza toho že Albedořani neexistují byla absolutně dokonalá, používá se k mému cestování nejen po Zemi ale i vesmíru zařízení díky kterému se nikdo nedozví a nepozná že jsem někde byl a můj mozek uchová vzpomínku na tyto události jako sny, nebo představy.

Co se týká mne osobně, můj příběh je zajímavý asi tak až od roku 1983 kdy se objevil můj první albedorský kamarád Konwan Skywalker. Je škoda že nemá vlastní blog nebo web, protože by to asi bylo velice zajímavé čtení. On totiž nemá ani dnes čas si něco takového udělat, přičsmž jsem již tenkrát díky němu poznal věci, které se objevili až o hodně let později. V roce 1983 jsme jako pozemšťané teprve vynalezli CD-ROM. Konwan Skywalker si přivezl kufr kompaktních desek s hudbou. Mobilní telefony u nás začaly kolem roku 1990 a já už od něho měl v roce 1983 mobil abych mu mohl kdykoli zavolat. Ten byl chráněn výše uvedeným systémem, takže by ho nikdo neviděl, i když vzhledově vypadal jako první mobily (cihla s anténou). V té době u nás (v 80tých letech 20tého století) začínalo video a on už měl nebo mi vyprávěl o DVD. V Době ldy kromě sálových elektronkových počítačů byl jako domácí počítač buď Sinclair Spektrum 7X, nebo Commodere C64, On a jeho rodina si přivezli nšco, podobného dnešnímu PC s ikonovým operačním systémem, který teprve byl v USA tehdy vynalezen.

Už tehdy se tento můj kamarád občas nechránil systémem PELS a když tak díky tomu existoval pro každého, živil se různě. Možná že jste měšli v té době rozbitý televizor a když jste si zavolali opraváře, přišel k Vám vysoký bledý mladík s černými kudrnatými vlasy a modrýma očima s brašnou kde měl nářadí a že se Vám na to koukne. Dnes tak nějak vbyúpadáí jeho syn. On sám už dost přibral a z jeho černých kudrnatých vlasů toho už moc nezbylo. Kdyby si ještě takhle přivyděláváal, asi by dával dohromady počítače.

Díky jeho elektrotechnickým dobednostem jsem měl z jkeho planety holku se kterou jsem měl zůstat. Je to něšjaká Marie Smaulová a ta má i svoje stránky. Jsou na www.volny.cz/mariesmaul

Problémy které jsem si sám zavinil tím, že jsem se s ní rozešel Vám popíši v dalších článcích v této rubrice. Akorát by snad stálo zato se zmínit ještě o tom, že se během té doby co znám ty zde jmenované osoby, objevilo spoustu dalších mezi kterými mám hodně přátel. Líbila se jim třeba moje hudební tvorba takže jsem poznal spoustu lidí kteří mne jako hudebního skladatele na Albedoru a v jeho federaci proslavili a že kdykoli se na ně s čímkoli obrátím, výdy pomohou. V ledasčem bychom si z nich mohli vzít příklad.

Když jsem cokoli potřeboval, stačilo se obrátit nakohokoli znich a on sedl a začal to řešit. Většinou jsou to krásné dívky, ale z jejich vyjadřování, vzrůstu a schopností byste to nehádali. Jsou po celém světě a jejich základy tvoří organizovanou síť. Tato síť má vlastní systém počítačových a komunikačních sítí, talkže i když jsem byl někde na dovolené, byl ksem v péči tamních albedořanů. Je jich tolik že systém PELS občas vypadává a když nevypadává, vypadnou počítače, nebo proud vůbec.

Proto jim nijak nevadilo že jsem opustil Marii Sm,aulovou a ochotně se pustili do řešení probvlému jak to udělat abych měl jim podobnou partnerku. To že jich tu nebude tolik, ulehčí energetický systém a nebude nikde nic vypadávat. Oni totiž mají ohromný smysl pro spoluprácim a vzájemnou pomoc. Když jeden (hlavně jedna) narazí na něco, co sám resp. sama neumí, poradí se s další chytřejší. Tak z toho vznikne týmová práce. Tdyž ten tým narazí na problém k jehožb řešení nemá dost zbalostí, zavolá si pomoc. Tak jich pak na jedné věci pracuje moc.

To ale příšztě.

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama