Jsme jedinými inteligentními bytostmi ve vesamíru?

19. července 2009 v 16:04 | Robin Hr
Vážení přátelé,

Už jste si někdy kladli otázku zda-li jsme jedinými myslícími tvory ve vesmáíru? Máte možnost použít anketu, která vám nabízí několik možností jak odpovědět. Moýností je několik a zkusíme se na ně podívat. Než se tak stane , rád bych Vás upozornil na skutečnost že patřím k lidem věřícím tomu že samoi ve vesmíru nejsme a dokonce že nějací ti mimozemšťané se nám podobají téměř k nerozeznání. Moje osobní stránky obsahují jednu sekci týkající se mého vztahu k UFO a možnosti jedné takové návštěvy nějakých těch mimozemšťanů u nás na Zemi, která je něčím větším než pouhým přeletem nějakého toho UFO, věřéíme-li tomu že UFO je také nějaká kosmická loď a ne jen nějaký létající úkaz na nebi. Jsou to už hodně staré stránky ale pokud se chcete podívat o cvo jde konkrétbě u mne, stačí zajít na http://www.volny.cz/robinx/ufo/index.htm a prohlédnout si vše co se tam dá najít. Skizečnost že o těšchto věcech nyní prezentuji spíše jako takou osobní představu abych předešel tomu že bych vbyl za blázna, necháme na pokoji, protože ledacos je možné a tento způsob jsem zjistil že je pro většinu lidí nejpřijatelnější. Takových lidí jako já je víc a i kdyby to bylo jen vymyělené, ostatní "Kontaktéři" (Lidé prohlašující že komunikují s mimozemšťany) to mají lépe propracované nebo vymyělené ale může to být i pravda.

Tak se podíváme na tu anketu:

Na otázku zda-li jsme ve vesmíru sami , což se myslelo jako inteligentní tvoreové, lze odpovědět několika způsoby:

Ano, jsme sami. Tato odpověď není správná, i když proto máme hodněm přesvědčivých důkazů počínaje obrovskými vzdálenostmi a tím, že se nedá vlastně nijak zjistit jestli ano nebo ne.

Nejsme, ale mimozemšťané nebudou vypadat jako lidé. Toto vude podle všeho asi správná odpověď ale i tak není jisté jestli jsme je mohli potjat díky velkým vzdálenostem. Jaždopádně sami nejsme protože je vesmír pouze pro jednu obydlenou planetu zbytečně velký. Vědecky se to zkoumá pomocí vyhodnocování signálů z radioteleskopů, ale jistotui nemáme díky tzv. Pulzarům (blikajícím hvězdám které při bliknutí šíří elektromagnetické vlny) a skutečnosti, že se elektromagnetické vlni šíří pouze rychlostí světla. To je vlastně k ničemu.

Ne, a dokonce se nám podobají. To je jedna ze správných odpovědí ale je velmi málo pravděpodobná. Nejsem sám kdo zná "lidi" z vesmíru ale aby se od nás téměř nelišili, je málo pravděpodobné

Ne, ale neumím si představit, jak by mohli vypadat. Tak odpoví asi většina z váus protože všechno je možné.

Ne, ale jiné formy nejsou inteligentní. To vypadá velmi pravděpodobně a nemusí se létat daleko. Všelijaké mikroorganismy mohou žít i na jiných planetách i v naší sluneční soustavě. Myslím že konkrétně na Marsu.

Fyziícky jsme sami a ostatní bytosti jsou duchovní. Toto je dokonce názor který je vyjádřen v Bibli. Je to v Žalmu 115, verše 15-16 ve Svatém písmu - Překlad nového světa, nebo Žalm 115, verše 16-17 v Ekumenickém a Kralickém překladu. Bůh dal Zemi lidem aby jí obývali a nebesa, ta patří Bpohu a andělům. Znamená to že Země a lidé jsou fyzická forma života a to ostatní je forma duchovní. Samozžejmě že kdyžm vypustíme kritérium inteligence, tak sami rozhodně nejsme, protože i na Zemi spolu s námi žije spousta druhů zvířat a rostlin.

Kapitolou samu pro sebe je možnost že by nás někdo z vesmíru mohl navštívit a i nás něco naučit. Takový případ je na mých stránkách a našli bychom toho více i u jiných lidí. ,Když jsem dělal svoje stránky a psal jsem o UFO a mimozemšťanech , dal jsem tam odkazy na růlzné weby s podobným obsahem. Všechny obsahují vlastně mimozemskou návštěvz.

Co se týká nějakého poslání, patřím k lidem kteří věří a sdílejí myělenku že mimozemšťané jsou našimi přáteli a chtějí nám pomoci bez ohledu na to kým jsme. Za sebe bych řekl že pokud to není jen má fantazie, přináší mi kontakt s mimozemšťany věe co je mi pozemskou civilizací upíráno I jako fanztazie je to myslím dobrý vzor hodsný následování.

Co na to říkáte Vy?

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama