Jak žiji a co dělám

8. července 2009 v 15:01 | Robin Hronek


ážení přátelé,

Ve článku kde se Vám představuji jsem Vám předložil odkazy na své stránky, které ale bohužel musíte kopírovat do kolonky na adresu ve Vašem internetovém prohlížeči. Pokusíme se je nyní znovu zopakovat a to tak, abyste na ně mohli jenom kliknout a dostali se tam, kam chcete.

Než se tak ale stane, kouněte se na obrázky z mého života, které uvidíte také na serveru Gaslerie.cz - a sice na http://hronekrobin.galerie.cz .

Tady Vás nyní mohu oficiálně u sebe přivítat ovšem dávám přednost jinému barevnému schématu pro společenský oblek. Vidět zde můžete kousek mého bytu.

Když jsme tak u těch obrázků, nevěřili byste tomu, co se dá vše vyfotit z okna a na procházkách v mém okolí. To vše najdete v mé galerii ve složce "Pohledy". Ze svcého bytu Vám ještě ukážu pár následujících fotek bez komentáře a pak se podíváme dál.
Další informace jsou k dispozici na mých osobních stránkých, které najdete na http://www.volny.cz/robinx

Blog podobný tomuto je na adresa: http://Robin.Hronek.sblog.cz kde jsou všechzny články o mne a o trom co dělám. Tadey je všechny shrneme, nebo je napíšu znova trochu jinak a použiji technické možnosti tohoto blogu, které jinde nejsou.

Další web který je o mne a který jsem sám dělal je prezentace mojí hudební tvorby který můžete vidět na adrese http://www.rhmusic.org kde jsou také ukázjy hudby v MP3. Ty jsou ale ze starých věcí takže nejsou úplně nejlepší.

V dalších článcích se podíváme i na jiné věci a uvedu zde další odkazy na stránky které touto cestou lépe zviditelním, protrože blog je web kam se akorát píše obsah a forma webu je profesionální na rozdíl od stránek které dělám celé.

Dáler mne zajímají různé věci které k životu obvykle nejsou potřeba, ale pokuzd tomu věříme, mohou nám jej obohatit nebo zkvalitnit. Tím myslím studium Bible o čemž sem kdyžtak napíšu speciální článek a jinak jelikož mám rád SciFi a moderní věci, zabýval jsem se donedávna ufologií, ovšewm pro větší, přehlednost to taky bude chtít speciální článek.

¨R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 james james | E-mail | 4. června 2015 v 4:29 | Reagovat

JAK Bankomat chop a bohatý

TECH EXPART e-mailovou adresu. (Exparthackers@outlook.com) zády k němu! Ochladí cestě k finanční nezávislosti mít !!! Jste unaveni z chudého života, zde je příležitost, které jste čekali. Získejte nové ATM blankcard že hack žádné bankomaty a mohou vybírat peníze z účtu. Nepotřebujete číslo bankovního účtu pro každého, než jej můžete použít. I když, a já vím, že jeho nezákonné, neexistuje žádné riziko, aby ji používat. To má zvláštní vlastnosti, které dělají stroj schopen rozpoznat to velmi mapa a její transakce nelze vystopovat, můžete si vzít kamkoliv pro použití ve světě. S touto kartou můžete stáhnout něco méně než 50.000 dolarů na jeden den. Takže získat mapy, dosáhl hackeři e-mailovou adresu nebo telefon .... exparthackers@outlook.com +2348103582776

                                      Jak používat kartu

Máte tuto kartu kdykoli slotu ATM, a to bude automaticky 1. VAULT # 1000, # 2 VAULT nabídka 5000, přeprogramovat, EXIT, CANCEL. Stačí kliknout na jeden z klenby, a to bude trvat vás na další sub-konců, jiné, EXIT, ZRUŠIT. Stačí kliknout na jiný, a zadejte výši částky, kterou chcete odstoupit od bankomatu a vy jste proplatit ihned ... Hotovo.

*** POZNÁMKA: Nedovolte nikdy udělat chybu, "ALL" možnost. Vzhledem k tomu, že bude trvat celou částku vybranou trezoru. Chcete-li získat kartu e-mailem (exparthackers@outlook.com) nebo volejte 2348103582776 ...

KONTAKT EXPARTHACKERS@OUTLLOOK.COM VÁŠ nyní získat nebo volejte 08103582776

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama