Ideální svět preo mne

22. července 2009 v 13:48 | R.H. |  Osobní neobvyklé zkušenosti

Vážení přátelé,

Vr článku "Jsne jedinými inteligentními bytostmi ve vesmíru" bylo zmíněno ýže patřím k lidem kteří věří tomu že nějací mimozemšťané vypadají úplně jako my lidé a že nás dokonce mohou navštívit. Podal jsem to tam jako takovou moji představu jiné civilizace a dal jsem odkaz na stránky, kde je o tom něco více. Tady se na to můžeme podívat konkrétně, ale stále bude pro Vás asi jednodušší se na to dívat jako na představu. Mimozemšťzané o kterých bude řeč patří k těšm, kteří jsou velmi důslední v tom nebýt mezi námi odhaleni a tak neexistuje žádný pořádný důkaz že existují.Budete mne tedy mít za schizofrenika, =protože to bude pro Vás nejjednodušší, nicméně se občas dějí neobvyklé věci kterýmnerozumíme, málo o nich víme a těžko je chápeme.

Je pochopitelně více takovýchto návštěvníků z nichž někteří nejsou z hlediska utajení pobytu tak důslední aby si někoho vybrali za mluvčího a existovali způsobem, který nejlépe pochopáme jako fantazii nebo duševní poruchu osoby, která nějakým těm návštěvníkům slouží jako mluvčí s tím že takovou osobu nazýváme "Kontaktér". Valná většina důkazů však dnes není dostačující počínaje kruhy nebo jinými obrazci vytlačenými či vypálenými do pole s obilím nebo na louce a fotografiemi UFO konče. K takovým fotografiím patří i použitý obrázek, kde jsem já, jak vystupuji z nějaké kosmické lodě mimozemšťanů. Ve skutečnosti je to fotka z návštěvy Disneyworldu na Floridě kde to byl takovýto barevný svítící tunel v nějakém domě který byl jednou z tamních atrakcí.

Nicméně mám konkrétní představu o tom, jak by měl swvět fungovat a hlavně jak by se lidé měli k sohbě chovat už dávno před tím, než jsem poznal pořádně Svědky JUehovovyx, u kterým mne právě nejvíce zaujalo a přitáhlo právě to, že se ki sobě chovají vzájemně velmi podobně jako mí osobní přátelé z jiného světa. Ten jiný svět který prezentuji na různých diskusích a webech na Internetu budete někteří možná znát jako planetu Albedor, která má svou federaci a která se nalézá poblíž souhvězdí Orion a od Země je vzdálená 1750 světelných let.

Seznámit Vás kompletně s tím jak jsem se k tomu dostal, nebo jak jsem k tomu přišel, by bylo na dlouho a asi bude lepší , když o tom napíšu více článků aby to bylo ,přehlednější. Zatím nám bude stačit když si řekneme pár věcí o tom že jsem díky tomuto světu (myšlen kontakt s Albedorem) chytrý na práci s počítačem a vůbec na používání elektroniky, protože je Albedor o něco vyspělejší kór když lidé z něj mohou bez zestárnutí cestovat vesmírem třeba k nám na Zemi, tak i tam se díky počítačům, mobilům , notebookům, PDAčkům a Internetu vlastně může pracovat kde a kdy se chce a je to jednoduché pokud člověk nedělá práci kterou dělá lépe živý člověk osobně protože dělá něco co ho baví, takže lidé i ve městech mají na sebe čas. Peněžní hosapodářství neexistuje v pravém slova smyslu, protože způsobovalo problémy stejně jako rozdělení jedné planety na více území obývanými různými národy také dělalo problémy projevujícími se válkami, tak to také neexistuje. Je jen velká galaktická federace kam má i Země patřit.

Různá náboženství mají na to různé teorie a názvosloví, z nichž v křesťzanské kultuře se pouižívá pro tuto federaqci pojem "Boží království". Přesné poznání jsem získal díky Svědkům Jehovovým, kteří to přesně vysvětlují z Bible, ovšem rozdíl mezi biblickou definicí božího království a Albedorem je dán tím že Bůh nám dává pomocí Bible rady do života a dává nám pravidla která když budeme dodržovat, budeme žít šťastně. Smyslem života nás pozemšťanů totiž je žít podle biblických zásad když se k tomu rozhodneme, a hlavně tyto zásady učit druhé a kázat o dobré zprávě, což je inforemace o tom, že jsme díky tomu jak a proč za nás Ježíš Kristus zemřel, vbysvobozeni ze hříchu a máme naději na věčný život.

Zatímco Albedor je již v tom ráji ale próza běžného fyzického života je na rozdíl od života ve smyslu duchovním jiná neý tomu je a má být dle Bible na Zemi. Z hlediska atheistické a materialistické vědy byla změna společenského systému logickou nutností a pokud měl Albedor nějakou Bibli, byla by to kniha, kterou by napsali osvícení myslitelé kteří by tu logicky nutnou změnu předpovídali dávno před jejím uskutečněním a formulovali by to nějak poeticky, obrazně a symbolicky, aby to platilo kdykoli. Pokud je mi známo, tak Bibli Albedor měl.

Když jsem se narodil já, narodil jsem se předčasně což na mne zanechalo následky. Nejen že špatně vidím a nejsem tak úplně šikovný, nefunguje to co by fungovat mělo a jelikož příroda nahrazuje nedostatky dalšími schopnostmi, nebo vylepšením jiných smyslů, byla odlišnost ods lidí kompemzována tím, že vzniknou moje vlastní lidi.

Ve článku o tom, jestli jsme sami ve vesmíru jsem uvedl že v tomto světě kterému říkám Albedor mám vše co my Vaše civilizace upírá. Jedna z vlastností toho Albedoru právě dává za pravdu lidem, co si myslí že je to moje nemoc, že to co jsem načas záískal v pozemské civilizaci, nebylo v mém světě. Přesvědčil jsem se o tom tak že když jsem byl ženatý, nějak jsem se s lidmi z toho Albedoru nestýkal. Tím píádem léčba medikamenty by nadělala více škody než užitku, pokud bych se chtěl léčšit, cožý se dá udělat imitací, nebo napodobením Albedoru.

V rámci uskutečňování různách potřeb pomocí toho světa i v mém manželství a uplatnění se vůbec, byly různé věci které jsem se raději naučil prdezentovat jako představy, nebo nápady jak a čím vbylepšit naší společnost přesto že jsou napsány tak jako že ten Alobedor opravdu existuje protrože je to z něj. To je třeba společnost, která se teď jmenuje jinak, ale webová stránka která je k dispozici je web společnosti Allied Social Services .Potřeboval jsem nějakou práci kde bych uplatnil co umím, ale pozemští zaměstnavatelé mne nechtěli zaměstnat protrože jsem se jim nezdál dost bystře reagující, myslweli že jsem pomalý a tak podle nich to co umím vypadalo jako že to neumím, nebo aby mi nemuseli platit po uplynutí zkušební doby, raději mi žekli že nemají volné místo. Tak pomohli Albedořani. Stejně tak ldyž jsem si hkedal partnerku mezi pozemskými ženami, tak když mi můj první albedorský kamarád opatřil holku. O tom všem ale někdy příště.

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama