Hledání věcí

9. července 2009 v 13:39 | Robin Hronek |  Pro zasmání
Krucinál himl hergot, kam jsem dal ty brýle! Jeěště před minutou to tady leřelo a už to tu není. Tadsy zas někjdo uklízel a když potřebuji tužku, není tu.. ..... Jistě se Vám stává že takto nadáváte když nemůžete něco najít a nejlépe tehdy když danou ztracenou věc zrovna teď velmi nutně potřebujete. U nás doma se to děje pořád. Rozdíl je jenom v tom že já nemohu něco najít protože špatně vidím a máma neumí dát vcěci na místo, kde byly. Velkou roli také hraje rozdílný názoir na pořádek. Když v jedné domácnosti hospodaří více lidí (stačí 2) tak se pořád něco hledá Pokud se to u vás také děje, můžete se o tom také zmínit.

U mne doma najdeme mnoho příkladů rozdílného názoru na přehledný pořádek. Jelikož bydlím v malém bytě, je potřeba dávat věci na místo, kde jsme je vzali. Já sám se to snažím dělat a také pokud jde o moje věci na které mi máma nesahá, jsou obvykle tam, kam jsem je položil. Díky tomu že se mi máma stará o jídlo a vaří mi, nelze tento způsob pořádku v kuchyni udržet, protože mámin způsob přehledného pořádku je mít vše naházeno na jednu hrom,adu, která se neustále přehazuje, díky čemuž se nenajde vůbec nic :-).

Také se Vám stžává že věšci dělají naschvály? U nás je to normální. Spočívá to v tom že něco děláte a to co zrovna potřebujete, nemůžete najít. Na ukázku bych měl jeden příklad právě ze dne kdy jsem napsal tento článek: Vařili jsdme květák s bešamelem a nemohli jsme najít takové stojaté struhadlo které je tvořeno více struhadly různých typů a tak dobře stojí na talíři nebo míse kam padá to co strouháme. Sotva jsme sýr rozstrouhali na jiném obyčekném struhadle, tak jsme tam to pěkné struhadlo našli.

Jsou ale i horeší situace kdy se něco potřebuje a díky tomu to není. Jistě se i Vám stalo že jste nemohli něco najít a sotva jste si to koupili nové, lkeželo to na stole. To se nám taky stalo. Nejlepší je to ale tehdy, když se takto ztratí něšjaký doklad či úřední listina. Nám se to přihodilo a je to nevysvětlitelná záhada. Také se Váím přihodilo že jste měli zalepenou obálku s úředním dopisem a na příslušném úřadě byl v obálce jiný papír než tam měl být? Nám se to stalo s nějakým papírem pro doktora.

Kapitola sama pro sebe jsou ponožky. Já se potřebuji rychle obléci a nemohu najít ponožky. Vždy najdu jednu, nebo tři a žídná není zcela stejná. \Stává se tedy že mívám občas každou ponožku jinou. Dá se tomu předejít tak že po vyprání dám oběw ponožky v páru jednu do druhé.

Zajímavá situace také nastane tehdy, když se věc kterou nemůžeme najít zcela náhle objeví na neobvyklém místě. |Když jsme ještě bydleli ve velkém bytě, nemohli jsme jednou najít velký hrnek používaný na snbídani. Objevil se na půdičce což byl prostore v předsíni se sníženým stropem. Asi ho tam někdo bezmyšlenkovitě dal.

Velmi zlomyslné umí být brýle. Try hledám téměř pořád. Nic z toho co jsme si říkali na nšě neplatí, protože brýle nikdy nejsou ani tan, kam jsem si je položil.

Pokud s tím máte nějaké zkuišenosti, můžete přidat komentář. Historek pro zasmání mohu napsat víc.

R.H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 viki viki | Web | 9. července 2009 v 13:44 | Reagovat

klikni a můžeš vyhrát koloboty O_O

2 Robin Hronek Robin Hronek | E-mail | Web | 10. července 2009 v 11:21 | Reagovat

[1]:

Co to je Koloboty?

Do komentářů prosím nepatří reklamy.

R.H.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama